0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Седафитон таблетки, 24 шт.

Код товару:Код:  057.0109
5
6 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
спасибо седафитону за мои крепкие нервы и что я не психую как раньше.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Добрий засіб, що допомогає доволі швидко позбавитись стресу. Мені допомогає.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Хорошее средство от стресса и я перестала волосы рвать на голове и ногти грызть из-за стресса.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Помогает лучше чем валерьянка.
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Юлия
Использовала это средство не для себя, а для отца. Ему 68 лет, плохо спит, давно принимает снотворные, а они уже не помогают и днем очень подавляют. Поэтому искала максимально натуральное средство, чтобы естественно нормализовать процессы сна и бодрствования. Конечно, отцу советовала Седафитон Сладкий сон, ведь в нем есть мелатонин - гормон сна, выработка которого с возрастом снижается. Но он по ошибке взял обычный Седафитон. И тоже крайне доволен. Говорит, спит как ребенок, на утро просыпается бодрым, препарат не угнетает. Вот допринимает эту пачку и еще попробуем Сладкий сон - должно быть еще лучше.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Натуральное успокоительное средство. Мне помогало в период сдачи отчётов снять напряжение. Давала сыну в период экзаменов.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Седафитон таблетки, 24 шт.
Седафитон таблетки, 24 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
142,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview