0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Риб'ячий жир з печінки акули капсули по 500 мг, 100 шт.

Код товару:Код:  1049.0050
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Т
Тетяна
Хороші капсули. Приймались разом із комплексом вітамінів "Дуовіт", тобто ефект сумісний. Результат досить хороший. Тільки на початку приймання, десь перший тиждень, були помічені деякі прояви слабкої хижої агресії, яких раніше не було. З часом все нормалізувалось. Можливо це було пов'язано з тим, що сировиною слугувала не досить мирна рибина. В цілому все добре, можна їсти й кріпнути.
Чи є відгук корисним
Д
Дана
Рыбий жир именно из печени акулы как по мне самый лучший . Хватает на долго- 100 капсул, пью по одной в день )))
Чи є відгук корисним
Д
Дана
Именно это рыбий жир один из самых лучших. Цена отличная
Чи є відгук корисним
Л
Леха
Скидка просто супер! Беру две пачки!
Чи є відгук корисним
Д
Димон
Как и любой кто следит за своим здоровьем я постоянно пью рыбий жир. Чередую два курса в год из печени трески и акулы. Самочувствие стало значительно лучше после моего знакомства с рыбьим жиром
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Риб'ячий жир з печінки акули капсули по 500 мг, 100 шт.
Риб'ячий жир з печінки акули капсули по 500 мг, 100 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview