0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Ромашки квітки, 40 г - Ліктрави

Код товару:Код:  236.0207
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
І
Ірина
Дуже люблю цей препарат
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Ромашка - универсальное средство! Очень люблю и применяю по разному. Завариваю и использую, как успокоительное средство, очень люблю ромашковый чай. Завариваю для умывания кожи лица, для опаласкивания волос. Ромашка для всего - и для красоты, и для здоровья! Пакетики очень удобно заваривать, имеют приятный запах и очень насыщенные!
Чи є відгук корисним
Е
Евгения
Ромашка всем известное, давным давно проверенное средство для снижения уровня тревоги, а так же как противоспалительное средство
Чи є відгук корисним
Ю
Юлия
Из этой ромашки получается хороший, насыщенный чай. Иногда завариваю, качеством довольна.
Чи є відгук корисним
Д
Дмитрий
Качество нор.сроки годности ок
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ромашки квітки, 40 г - Ліктрави
Ромашки квітки, 40 г - Ліктрави
Есть в наличии
60,9грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview