0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Регідрон порошок дозований в пакетах по 18,9 г, 20 шт.

Код товару:Код:  310.0012
5
6 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
З
Замик
хороший сорбент
Чи є відгук корисним
М
Милана
Разводила и отпаивала реьбенка как могла при отраслении арзбузом.Правда покупаю всегда поштучно в аптеке и ложу в аптечку.На вкус оно не очень, приходится постоянно его размешивать ложкой при новом отпитии,а то эффекта не будеь(порошок слабо растворяется и быстро оседает)
Чи є відгук корисним
Ю
Юлия
единственный минус-не очень приятный на вкус,ребёнок пьёт через раз,но отличное средство
Чи є відгук корисним
Г
Гость
Помогало неоднократно.
Чи є відгук корисним
I
Inna
Привет,это лекарство при отравлениях как сопутствующее с сорбентами действительно незаменимо.У меня в аптечке оно всегда есть.
Чи є відгук корисним
И
Ия
Не заменимое средство при отравлениях, расстройствах желудка, обезвоживании. Если собираетесь в путешествие-обязательно берите с собой. 1 упаковка содержит 20 пакетов-никогда не будет лишним в домашней аптечке.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Регідрон порошок дозований в пакетах по 18,9 г, 20 шт.
Регідрон порошок дозований в пакетах по 18,9 г, 20 шт.
Есть в наличии
317грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview