0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Пробіз Феміна біологічна добавка капсули, 30 шт.

Код товару:Код:  2175002
Виробник: Organosyn
Нет в наличии
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Пробіз Феміна біологічна добавка капсули, 30 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
8906046201994
Страна производитель
Индия
Производитель
ЮНИК БИОТЕХ ЛИМИТЕД, Индия
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Так
Код Морион
287062
Способ введения
орально
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Кол-во в упаковке
30
Форма выпуска
Капсулы
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Упаковка
По 30 капсул в упаковке

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
разрешено
Беременным
разрешено
Кормящим матерям
разрешено
Детям
нельзя

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
нет данных

Відгуки покупців 18

bonus icon+30 бонусів за відгук
Е
Екатерина
Довольна этим препаратом,мне назначила гинеколог для восстановления микрофлоры после лечения бактериального вагиноза.Помогли довольно быстро.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Пропила два тижні, за цей період мені не те, що не стало краще, а тільки гірше. Після двох тижнів вживання цього препарату молочниця прийшла з новою силою, що я думала, моє інтимне життя прощається зі мною на довго. Я перестала нормально спати, бо весь час турбували неприємні відчуття внизу живота. Знову пішла до лікаря і здала аналізи. Більше самостійно з мікрофлорою експеремтувати не буду. Дотримуюсь дієти, яку радять при таких проблемах, п'ю багато води, виключила весь цукор з раціону, їм авокадо, свіжу смородину, ложу на ніч тампони з ромашкою. Стан покращився
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Для того, щоб був результат, препарат треба тримати в холодильнику, а не на поличці. І під час одержання в аптеці - стежити, аби упаковка була на дотик прохолодною. Інакше - можна взагалі не вживати - всі дієві компоненти вже нічим нікому не допоможуть.
Чи є відгук корисним

Пробіз Феміна біологічна добавка капсули, 30 шт. - Інструкція для застосування

Склад

кожна тверда желатинова капсула містить: Lactobacillus acidophilus - 2,0 × 109 КУО, Lactobacillus rhamnosus - 2,0 × 109 КУО, Lactobacillus casei - 1,0 × 109 КУО, Lactobacillus reuteri - 2,0 × 109 КУО, Lactobacillus plantarum - 1 , 0 × 109 КУО, Lactobacillus fermentum - 1,0 × 109 КУО, Bifidobacterium bifidum - 1,0 × 109 КУО. Всього 10,0 × 109 КУО живих пробіотичних організмів;

допоміжні речовини: лактоза.

Не містить ГМО.

Опис

Пробіз Феміна використовується як джерело біологічно активних речовин з метою відновлення і підтримки природного балансу вагінальної і кишкової мікрофлори.

Пробіз Феміна рекомендують як джерело живих лакто-і біфідобактерій з метою стимулювання імунної системи, а також в разі необхідності впливу на зниження рН середовища (за допомогою молочної кислоти бактерій (Lactobacillus) і оцтової і янтарної кислот бактерій (Bifidobacterium bifidum), для сприяння відновленню природної бактеріальної мікрофлори. Таким чином, Пробіз Феміна вживається як джерело життєздатних лакто-і біфідобактерій при необхідності коригування безпосереднього ланки розвитку кишкового дисбактеріозу і БВ - зростання умовно-патогенної мікрофлори.

Пробіз Феміна вживається як джерело живих лакто-і біфідобактерій при таких проявах бактеріального вагінозу і вагініту, як свербіж, виділення, неприємний запах і ін.

У житті жінки існує велика кількість факторів, які можуть призвести до порушення мікробіоценозу піхви. А саме стреси, зміна клімату, лікування антибактеріальними і гормональними препаратами, вагітність і т.п.

Використання Пробіз Феміна також рекомендується жінкам з проявами вагінозів і вагінітів різної етіології (кандидозних, бактеріальних, трихомонадних та ін.).

У зв'язку з тим, що при цих захворюваннях неодмінно відбувається порушення стану мікробіоценозу піхви.

Таким чином, Пробіз Феміна вживається як джерело життєздатних лактобактерій з метою відновлення і збереження біоплівки, запобігає заселенню піхви патогенною мікрофлорою в разі зараження. Пробіз Феміна вживається при призначенні антибактеріальної, гормональної та інших видів терапії, які можуть призводити до порушення мікробіоценозу піхви, з метою відновлення мікрофлори.

Одночасне вживання Пробіз Феміна корисно в разі генітальних інфекцій з мікроекологічними порушеннями в місцевому біотопі.

Пробіз Феміна вживається при синдромі подразненого кишечника і дисбіозу піхви у вагітних з метою підвищення якості життя цих жінок. До складу продукту також входить пребіотик лактоза - з'єднання, необхідне для росту і розмноження корисних лактобактерій.

Спосіб застосування та дози

По 1 капсулі 2 рази на день після їди протягом 2-4 тижнів. Якщо лікарем призначена також антибактеріальна терапія, період між вживанням Пробіз Феміна і прийомом антибіотика повинен становити 1-2 ч. Перед початком терапії рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не запивати дуже холодною або дуже гарячою водою.

Цей продукт можна вживати самостійно при чітко визначених проявах, які не потребують медичного уваги. Продукт можна використовувати без призначення лікаря, але за умови попередньої консультації з ним, згідно з інформацією, що міститься в інструкції.

У разі якщо прояви не зникають протягом короткого періоду, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Пробіз Феміна містить лактозу, тому людям, чутливим до молочних продуктів, необхідно дотримуватися заходів безпеки. Не застосовувати препарат при гіперчутливості до компонентів.

Продукт містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід використовувати Пробіз Феміна.

Можна вживати в період вагітності та годування груддю після консультації з лікарем.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Опис Пробіз Феміна біологічна добавка капсули, 30 шт.

Капсулы Пробиз Фемина №30 – это пробиотик для восстановления микрофлоры влагалища. В состав данного препарата входят лактобактерии, которые, при попадании во влагалище, образуют там специфическую среду, в которой не могут размножаться патогенные бактерии. Применение Пробиз Фемина эффективно при различных вагинитах, а также других состояниях, сопровождающихся нарушениями микрофлоры влагалища.

Состав

Каждая капсула содержит:

  • Lactobacillus acidophilus 2,0 x 10⁹ KOE.
  • Lactobacillus rhamnosus 2,0 x 10⁹ KOE.
  • Lactobacillus casei 1,0 x 10⁹ KOE.
  • Lactobacillus reuteri 2,0 x 10⁹ KOE.
  • Lactobacillus plantarum 1,0 x 10⁹ KOE.
  • Lactobacillus fermentum 1,0 x 10⁹ KOE.
  • Bifidobacterium bifidum 1,0 x 10⁹ КОЕ

Вспомогательное вещество - лактоза.

Показания

Применение препарата рекомендуется женщинам с проявлениями вагинозов и вагинитов различной этиологии (кандидозных, бактериальных, трихомонадных и других), в связи с тем, что при данных патологиях непременно происходит нарушение состояния микробиоценоза влагалища.

Применяется как источник живых лакто- и бифидобактерий при таких проявлениях бактериального вагиноза и вагинита, как зуд, выделения, неприятный запах и другие.

Препарат рекомендуют как источник живых лакто- и бифидобактерий с целью стимулирования иммунной системы, а также, в случае необходимости влияния на снижение pH среды (с помощью молочной кислоты бактерий (Lactobacillus) и уксусной и янтарной кислот бактерий (Bifidobacterium Bifidum) для содействия восстановлению природной бактериальной микрофлоры.

Противопоказания

Не применять при гиперчувствительности к компонентам.

Препарат содержит лактозу, поэтому пациентам с редкими наследственными формами непереносимости галактозы, недостаточностью лактазы или синдромом глюкозо-галактозной мальабсорбции не следует применять «Пробиз® Фемина».

Меры предосторожности

Данная продукция не является препаратом медицинского назначения. Перед использованием рекомендуется консультация врача.

Способ применения

Принимать по одной капсуле два раза в день после еды в течение 2-4 недель.

Если врачом предназначена также антибактериальная терапия, период между приемом препарата и антибиотиком должен составлять 1-2 часа.

Не запивать очень холодной или очень горячей водой.

Условия хранения

При температуре не выше 25°С, в сухом и недоступном для детей месте.

Ціна на Пробіз Феміна біологічна добавка капсули, 30 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Пробіз Феміна біологічна добавка капсули, 30 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview