0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Презервативи Durex (Дюрекс) Real Feel з синтетичного латексу, 3 шт.

Код товару:Код:  2002041
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Фотография пользователя
Юлия
Презервативов много, а вот такие в Украине одни)) Их особенность в том,что они сделаны из синтетического латекса, поэтому подходят тем, у кого аллергия на латекс. Так и живем. Других таких нет. По ощущениям и качеству обычные презервативы, ничем не отличаются от любых других из натурального латекса.
Чи є відгук корисним
П
Павел
Я думаю, все, кто только начинает пробовать презервативы думают о том, что они будут мешать или отвлекать или вызывать какие-то неприятные ощущения. Я тоже с таким сталкивался, честно, но только не с этими презервативами. С ними настолько легко и комфортно, что девушки даже не сразу понимают, что ты находишься в презервативе.
Чи є відгук корисним
С
Саша
Презервативы дают максимально крутое ощущение естественности, такое чувство, что их вовсе нет. Наш секс с девушкой заиграл новыми красками!
Чи є відгук корисним
И
Илона
Сайт как всегда радует, буду точно брать эти со следующей покупкой! Как по мне очень удобно - и выбор адекватный. Не то что на касах обычно
Чи є відгук корисним
Н
Никита
У моей жены на многие презервативы аллергия была, но только не на эти, выбираем их за комфорт, отсутствие раздражения, очень тонкие презервативы, но прочные.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Презервативи Durex (Дюрекс) Real Feel з синтетичного латексу, 3 шт.
Презервативи Durex (Дюрекс) Real Feel з синтетичного латексу, 3 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
96,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview