0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Презервативи Durex (Дюрекс) Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою для посилення оргазму, 3 шт.

Код товару:Код:  2002052
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Б
Борис
Если вы хотите необычных и незабываемых ощущений, можете попробовать эти презервативы, они помимо того, что защитят вас от всяких ненужных сюрпризов в виде болячек, так еще и оставят крутой эффект, который выльется в обоюдный оргазм.
Чи є відгук корисним
С
Саша
Любителям экспериментам очень рекомендую, крутые ощущения, которые вышли в качественный оргазм. Знаю, что еще есть отдельно стимулирующий гель в линейке, хотим попробовать в следующий раз.
Чи є відгук корисним
К
Коля
Отмечу сразу, что эти презервативы не обычные, а с перчинкой в самом прямом смысле слова. Девушка очень обрадовалась такому крутому эффекту, а с моей стороны внизу был холодочек, который дал насладится нам любимым делом еще дольше.
Чи є відгук корисним
И
Илона
Уже не представляю свою жизнь без этих презервативов. С ними наш секс более чувственный и долгий, крутые ребра и гель.
Чи є відгук корисним
П
Павел
Попробовал почти всю линейку Дюрекс, а тут эти презервативы недавно вышли, я решил взять пачку на пробу. Если хотите удивить свою девушку – это именно, то, что вам нужно. У нас секс был дольше, девушка отметила покалывание в области клитора, которое стимулировало очень бурный оргазм.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Презервативи Durex (Дюрекс) Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою для посилення оргазму, 3 шт.
Презервативи Durex (Дюрекс) Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою для посилення оргазму, 3 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
99,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview