0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Презервативи Durex (Дюрекс) Invisible ультратонкі для максимальної чутливості, 3 шт.

Код товару:Код:  2002046
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Фотография пользователя
Андрей
Какое счастье, что настали времена, когда не нужно бегать за презервативами в аптеку, а можно просто заказать адресную экспресс-доставку. Презервативы тоже приятно порадовали - тонкие и практически незаметные. Всем любви 😍😉
Чи є відгук корисним
Н
Надежда
Почти не чувствуются. Рекомендую
Чи є відгук корисним
И
Игорь
Сейчас на рынке конечно презервативов звались, не то что в начале 90-х, я конечно уже не тот «юнец», но еще тоже ничего. Выбираю эти презервативы за то, что ощущения в них естественные и я не думаю, даже про презервативы, а сосредотачиваюсь на основном, а данном случае моей жене.
Чи є відгук корисним
М
Маша
Я сама решила пойти и выбрать за мужа презервативы, которые мне будут максимально подходить. Долго я конечно выбирала, но это того стоило, наш секс с этими презервативами был незабываемым, уже всю пачку использовали, будем брать большую. С этими презервативами мой муж даже держится дольше, там смазка очень крутая, мне ничего нигде не трет.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Презервативи Durex (Дюрекс) Invisible ультратонкі для максимальної чутливості, 3 шт.
Презервативи Durex (Дюрекс) Invisible ультратонкі для максимальної чутливості, 3 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
99,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview