0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Презервативи Durex (Дюрекс) Elite особливо тонкі з додатковою змазкою, 12 шт.

Код товару:Код:  2002015
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Отличное качество. Отличная цена. Ощущения на высоте. Но все равно есть опаски из-за их тонкости, но оно того стоит. Есть ощущение, что у основания презерватива меньше диаметр, из-за этого бывает дискомфорт.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Тонкие ,но качество хорошее. Смазки достаточно. Мужу нравится ,до того пробовали Экстра сейв, но эти по ощущениям лучше.
Чи є відгук корисним
S
Serg
Хорошие презервативы, рекомендую)
Чи є відгук корисним
А
Аня
Отличные презервативы, которые делают ваш секс ярче. Раньше мой муж брал какие-то дешевые презервативы, но я решила, что надо приучать его к хорошему. Вобщем наш оргазм наступает одновременно теперь, хотя раньше было, что он всегда умудрялся сделать это раньше меня. Но сейчас все выровнялось, я довольна!
Чи є відгук корисним
А
Антон
Отличные презервативы, которые дают сверхощущения и дают очень крутой эффект «кожа к коже», с ними наш секс с девушкой всегда на высоте.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Презервативи Durex (Дюрекс) Elite особливо тонкі з додатковою змазкою, 12 шт.
Презервативи Durex (Дюрекс) Elite особливо тонкі з додатковою змазкою, 12 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
264,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview