0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Презервативи Contex (Контекс) Long Love з анестетиком для тривалого задоволення, 3 шт.

Код товару:Код:  2002026
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Саша
Скажу сразу, что анестетик, который нанесен на презервативы очень действенный. Это не просто пустышка и слова, рекомендую тем, кто раньше был немного «быстрый».
Чи є відгук корисним
И
Игорь
Отлично продлевают секс, я лично до этого был немного «скорострелом», но эти презервативы хорошо замедляют меня, особенно радуется моя девушка.
Чи є відгук корисним
В
Вова
Взял как то поюзать у друга, обычно мы не пользовались презервативами, но после этих понял, что у нас был не секс, а так – прелюдия) Сейчас секс стал реально качественней и лучше, жена в восторге.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Презервативи Contex (Контекс) Long Love з анестетиком для тривалого задоволення, 3 шт.
Презервативи Contex (Контекс) Long Love з анестетиком для тривалого задоволення, 3 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
64,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview