0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Презервативи Contex (Контекс) Lights особливо тонкі, 3 шт.

Код товару:Код:  2002003
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
О
Олег
Гамма ощущений в них просто выше и лучше. Когда первый раз попробовал ими пользоваться удивился почему раньше не брал их. Все советую.
Чи є відгук корисним
О
Олена
Немного тоньше обычных
Чи є відгук корисним
О
Олег
Мы уже не первый раз берем эти презервативы и наверное нашли свои) Классно, что они очень тонкие, но в тоже время прочные, классно, что секс с ними еще более яркий и эмоциональный.
Чи є відгук корисним
П
Павел
Я раньше обходил эти презервативы, потому что пугало, что они «особенно тонкие», думал, что еще порваться могут, но как же я ошибался, они дарят всю гамму ощущений при сексе, мне это девушка тоже подтвердила.
Чи є відгук корисним
В
Владимир
С высоты своего опыта, скажу, что этим презервативам нет равных, с ними мой секс максимально насыщенный, без каких либо сковываний, жена говорит, чтобы брал только эту линейку.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Презервативи Contex (Контекс) Lights особливо тонкі, 3 шт.
Презервативи Contex (Контекс) Lights особливо тонкі, 3 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
681,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview