0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Пилфуд Босналек спрей від випадіння волосся 2%, 60 мл

Код товару:Код:  1114024
5
4 відгука
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Светлана
Купила маме. Пользуется 2 мес. Выпадать перестали волосы, теперь ждет роста волос)))) Сказала будет покупать еще! Пока довольна.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Пилфуд мне прописал врач. Лысина на затылке была размером около 6×8. Плюс ещё 2 очага каждый 1.5×1.5 на макушке. Ужас. Спреем пользовалась ежедневно, все по инструкции, в течение 1.5 лет, потом с полгода через день. Результат появился через месяцев 8 после использования препарата. Вначале я использовала 5%-й, потом уже когда появился чёткий результат, перешла на 2%. Очень довольна. Если честно, не верила, пока не начала зарастать бОльшая лысина. Последние полгода не пользовалась. Проверяла стойкость эффекта. Теперь хочу снова начать применение спрея, но уже для зоны надо лбом, т.к. заметно, что пробор редеет, увы. Конечно, нужно в комплексе применять средства. Врач мне прописали шампунь Плантур 39 в комплекте с Пилфудом
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Користуюсь 2 тиждень - результату поки що немає, але є НАДІЯ😉на хороший результат
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Действительно эффективное средство.волосы перестают выпадать и на месте облысения появляется пушок.много чего перепробовала ,ничего не помогает,даже уколы.только пилфуд спасает
Чи є відгук корисним
Л
Лилия
Все оперативно и качественно!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Пилфуд Босналек спрей від випадіння волосся 2%, 60 мл
Пилфуд Босналек спрей від випадіння волосся 2%, 60 мл
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview