0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Піколакс таблетки по 5 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  413.0386
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
1 відгук
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
К
Карина
Неоднозначное средство, есть свои плюсы и минусы. Из плюсов препарата: не вызывает побочных действий, организм реагирует хорошо, таблетки среднего размера, легко глотать. Не дорогой вариант. Из недостатков : этот препарат можно помочь если у человека проблемы со стулом до трёх дней, если больше этого времени то препарат уже не работает, нужно искать более сильные аналоги. Помогает только при лёгком варианте.
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Вячеслав
13 лютого 2022 р.
Препарат работает всег да и везде выпил на ночь а утром все решилось !!!
Чи є коментар корисним
О
ОлЯ
Препарат супер со своей работой справляется на отлично
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Піколакс таблетки по 5 мг, 10 шт.
Піколакс таблетки по 5 мг, 10 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview