0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Персен Форте капсули, 20 шт.

Код товару:Код:  225.0133
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Д
Дарина
Перед важной, напряжённой встречей всегда принимаю. Работает и не чувствуешь себя общем.
Чи є відгук корисним
Л
Ларочка
Работа у меня стрессовая, нервы выматывают каждый день, но при этом нужно держать себя в руках, чтобы не ударить в грязь лицом перед клиентами. Плюс еще и дома на всех срываюсь. Персен меня реально выручает, быстро снимает нервное напряжение. Удобная схема приема 2 капсулы днем и 2 капсулы вечером
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Персен Форте капсули, 20 шт.
Персен Форте капсули, 20 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview