0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Перекис водню розчин 3% у скляному флаконі, 100 мл - ПрАТ ФФ Віола

Код товару:Код:  112.0151
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Светлана
Хорошо помогает при носовых кровотечениях. Смочите марлевый шарик в растворе, вставьте в нозрю, где кровит, и прижмите сверху пальцем. Через пару минут кровотечение остановится.
Чи є відгук корисним
С
Светлана
Это средство всегда должно быть в аптечке. Особенно если у вас маленькие дети. Хорошо дезинфицирует ранки и останавливает кровь.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Перекис водню розчин 3% у скляному флаконі, 100 мл - ПрАТ ФФ Віола
Перекис водню розчин 3% у скляному флаконі, 100 мл - ПрАТ ФФ Віола
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
9,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview