0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Перекис водню спрей косметичний 3% 45 мл

Код товару:Код:  997.0159
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Світлана
Дякую
Чи є відгук корисним
А
Анна
Хорошое качество
Чи є відгук корисним
А
Анна
Качество хорошее
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Всегда имею такую перекись в домашней аптечке и в сумке. Очень удобно обрабатывать ранку, если ребенок упал или поранился.
Чи є відгук корисним
В
Віталіна
Хочеться сказати велике дякую тому, хто придумав таку форму випуску для перекису водню. Адже це перший засіб для обробки пошкоджень шкіри, ран, які є постійним супутником маленьких дітей, особливо в літній період, коли ніжки і ручки не сховані під одежою. А за допомогою спрею це можна зробити швидко і майже незамітно. А все інше вже буде потім... Навіть дещо вища ціна цього препарату відходить на другий план. Адже за зручність варто заплатити.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Перекис водню спрей косметичний 3% 45 мл
Перекис водню спрей косметичний 3% 45 мл
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
42,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview