0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Парацетамол Беби 120мг/5мл 10 мл N20 суспензия оральная саше

Код товару:Код:  4557009
5
0 відгуків
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
К
Карина
Хороший вариант для ребенка и взрослого. Очень понрпвилось что удобно и быстро растворить в воде. Имеет приятный аромат и вкус, поэтому ребенок пьет без проблем. Понравилось что данное лекарство снижает температуру и хорошо снимает боль как во время роста зубов так и помогает взрослому при болях во время критических дней . Не вызывает побочных действий и вполне безопасно для малыша.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Парацетамол Беби 120мг/5мл 10 мл N20 суспензия оральная саше
Парацетамол Беби 120мг/5мл 10 мл N20 суспензия оральная саше
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
85грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview