0800 30 22 44

9:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Отривин спрей назальный 0,1% 10 мл с ментолом и эвкалиптом

Код товару:Код:  7759010
К
Клиент
Этот спрей - настоящее орудие пыток. Если по время насморка пшикнуть в обе ноздри- то есть риск что от мятного ядрёного эффекта вы просто обольетесь горючими слезами. И слёзы будут в том числе о зря потраченных деньгах на это средство. Лучше покупайте обычный Отривин.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Сделала два вспрыскивания ,сразу запекло в носу ,до слез.потом пропала слюна,пекло небо,начал неметь язык-трудно было разговаривать.когда начали неметь губы пришлось обращаться к врачам ,приняла цытрин с сделали укол дексаметазона . Слюна первая появилась через 6 часов .,даже не слюна-легкая влага...во рту и носу при дотрагивании пальцами под кожей все хрустит(так внутри все обожжено) спрей отривин,-не лечит насморк ,после первого вспрыскивания когда слюна появиться будете еще рады соплям! Перед применением отривин спрея для взрослых всприскивайте сначала первую ноздрю-другую ноздрю оставьте ,чтоб была возможность дышать
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Отривин спрей назальный 0,1% 10 мл с ментолом и эвкалиптом
Отривин спрей назальный 0,1% 10 мл с ментолом и эвкалиптом
128,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ