0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Орцерин капсули по 50 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  1054.0042
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
1 відгук
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Д
Дима
а вы видели его побочные эфекты? Гепатотоксичность. При применении диацереину возможно повышение уровня печеночных ферментов в сыворотке крови и симптоматическое острое поражение печени (см раздел «Побочные реакции»). Перед началом лечения диацереину пациента следует расспросить о возможных сопутствующие заболевания, заболевания печени наличные или в анамнезе) и обследовать. Диагностирована болезнь печени является противопоказанием к применению диацереину (см. Раздел «Противопоказания»). Необходим контроль признаков повреждения печени в течение первых 2 месяцев лечения. Также следует проявлять осторожность при применении диацереину одновременно с другими лекарственными средствами, ассоциируется с возможными поражениями печени,пациентам следует рекомендовать ограничить употребление алкоголя во время лечения диацереину
Чи є відгук корисним
Л
Лидия
Только сегодня купила,выпила первую капсулу,как хочется жить без боли,верю что именно этот препарат мне поможет!
Чи є відгук корисним
Л
Любовь Петровна
Очень эффективное противовоспалительное средство. Принимаю его три недели и результат уже заметен. Хотя средство медленно действующее и полный эффект достигается через 4 -6 недель.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Орцерин капсули по 50 мг, 10 шт.
Орцерин капсули по 50 мг, 10 шт.
Есть в наличии
148,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 10% на першу покупку

App StoreGoogle Play
preview