0800 30 22 44

9:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Оргаметрил таблетки по 5 мг, 30 шт.

Код товару:Код:  309.0010
О
Олена
Я людина не зацікавлена, абсолютно випадково натрапила на цю інтернет-проекту. В двох словах- препарат в аптеці якісний (оригінал), третій раз вже доставлений швидко - протягом доби. Персонал ввічливий і приємний. Дякую Аптека 24 за європейський рівень
Чи є відгук корисним
О
Олена
Пишу так як є насправді. Два рази замовляла ліки. Завжди були якісні ліки, за гарною ціною та доставлені вчасно, протягом суток. Всім раджу звертатись на аптека 24
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Оргаметрил таблетки по 5 мг, 30 шт.
Оргаметрил таблетки по 5 мг, 30 шт.
967,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ