0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Окювайт Лютеїн форте таблетки №30

Код товару:Код:  1424006
Д
Дарья
Самый эффективный препарат, который помогает при постоянной усталости глаз. Был назначен врачом после проведения лазерной коррекции на пожизненной основе. Иногда, когда его нет в наличии беру другие препараты и разница становится заметной уже через неделю. Лютеин Форте помогает глазам «выживать» при постоянной работе за компьютером и зрение держится на одном уровне.
Чи є відгук корисним
В
Валерия
Очень хорошие витамины для глаз. Принимаю для профилактики ухудшения зрения. Отличный состав который поддерживает здоровье глаз
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Окювайт Лютеїн форте таблетки №30
Окювайт Лютеїн форте таблетки №30
328,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 328.7
Продавець: Аптека24
ціна: 400.2