0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Офлокаин-Дарница мазь, 15 г

Код товару:Код:  145.0166
Виробник: Дарниця
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
61,3грн
carrotКешбек1.23
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим провізором

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 провізорів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 провізорів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Офлокаин-Дарница мазь, 15 г

Основні

Страна производитель
Украина
Производитель
ЧАО «Фармацевтическая фирма «Дарница»
Представитель заявителя
ЧАО «Фармацевтическая фирма «Дарница»
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Ні
Рецептурный отпуск
Только с рецептом
Упаковка
По 15 г в тубе; по 1 тубе в пачке
Міжнародне найменування
Comb drug
Код Морион
17196
Код АТС/ATX
D06B X50**
Форма выпуска
Мазь
Температура хранения
от 8 до 15 °С
Срок годности
2 года
Способ введения
накожно
Объем
15 г
Кол-во в упаковке
1
Дозировка
1 мг/г

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
разрешено
Водителям
разрешено
Беременным
запрещено
Кормящим матерям
запрещено
Детям
нельзя

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
нет данных

Відгуки покупців 2

bonus icon+30 бонусів за відгук
а
аноним
Мазь очень мне помогла., Сняла болевые ощущения раны ,хорошо подсушила ..Рекомендую при трофической язве.
Чи є відгук корисним
З
Зарина
Мазь очень понравилась как по качеству так и по цене .Пользовалась ей при не большом ожоге .Друзья порекомендовали аптеку 24 ,т.к у них очень хороший сервис и приятные ценны
Чи є відгук корисним

Офлокаин-Дарница мазь, 15 г - Інструкція для застосування

Склад

діючі речовини: lidocaine hydrochloride, ofloxacin;

1 г мазі містить: офлоксацину 1 мг, лідокаїну гідрохлориду 30 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, полоксамер, макрогол 400, макрогол 1500, макрогол 6000.

Лікарська форма

 Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідна мазь білого кольору зі слабким специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група

Антибіотики та хіміотерапевтичні препарати для застосування у дерматології. Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування.

Код АТХ D06B X.

Фармакодинаміка

Офлокаїн-Дарниця® є комбінацією протимікробного засобу групи фторхінолонів офлоксацину та місцевого анестетика – лідокаїну – на гідрофільній, гіперосмолярній і водорозчинній основі. Фармакологічні ефекти мазі зумовлені властивостями діючих речовин, які входять до її складу.

Офлоксацин діє на бактеріальний фермент ДНК-гіразу та бактеріальну тропоізомеразу ІV, проявляє бактерицидний ефект за рахунок дестабілізації ланцюгів ДНК бактерій.

Офлоксацин забезпечує протимікробні властивості мазі за рахунок дії на грампозитивні і більшою мірою на грамнегативні бактерії, аеробну та анаеробну, спороутворювальну та аспорогенну мікрофлору у вигляді монокультур і мікробних асоціацій. Офлоксацин ефективний також відносно госпітальних штамів, стійких до антибіотиків і сульфаніламідів.

Гіперосмолярна, полімерна мазева основа лікарського засобу забезпечує рух води в рані у напрямку до мазевої основи. За рахунок цього зменшується набряк тканин навколо рани, сорбується гнійно-некротичний вміст рани. Допоміжні речовини мазевої основи здатні проводити офлоксацин у навколишні тканини рани, чим забезпечується вплив як на поверхневу, так і на глибоку ранову інфекцію.

Механізм місцевоанестезуючої дії лідокаїну полягає у стабілізації нейрональної мембрани за рахунок зниження її проникності для іонів натрію, що перешкоджає виникненню потенціалу дії та проведенню імпульсів по нервових волокнах. Можливий антагонізм із іонами кальцію. Пригнічує проведення не тільки больових імпульсів, але й імпульсів іншої модальності. Швидко гідролізується у слабколужному середовищі тканин і після короткого латентного періоду діє протягом 60-90 хвилин. Анестезуюча дія лідокаїну у 2˗6 разів сильніша, ніж прокаїну. При місцевому застосуванні розширює судини, не чинить місцевоподразнювальної дії. При запаленні тканин (тканинний ацидоз) анестезуюча активність знижується. Ефективний при всіх видах місцевого знеболювання. Розширює судини. Не подразнює тканини.

Фармакокінетика

Офлоксацин і лідокаїн практично не надходять у системний кровотік при нанесенні мазі на здорову шкіру. Після нанесення на ранову поверхню, коли барєрні функції шкіри порушені, у системний кровотік потрапляє близько 3 % застосованої дози офлоксацину. Пік концентрації речовин в крові спостерігається через 3-4 години. Через 6 годин після аплікації мазі офлоксацин у крові не визначається.

Показання

  • Ускладнені інфіковані рани у І фазі ранового процесу різної локалізації та походження: ампутаційні культі кінцівок, рани після хірургічної обробки гнійних вогнищ. Пролежні, трофічні виразки, післяопераційні ускладнені рани та фістули, абсцеси та флегмони щелепно-лицьової ділянки після їхньої хірургічної обробки.
  • Профілактика та лікування нагноєння опікових ран.
  • Гнійно-запальні захворювання шкіри, спричинені чутливою до офлоксацину бактеріальною мікрофлорою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до офлоксацину або до інших похідних хінолону; підвищена чутливість до лідокаїну гідрохлориду або до іншої місцевої анестезії амідного типу (наприклад, бупівакаїн, етидокаїн, мепівакаїн та прилокаїн); підвищена чутливість до інших компонентів лікарського сасобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Абсорбція лідокаїну через шкіру зазвичай низька, проте необхідно з обережністю застосовувати лікарський засіб хворим, які приймають протиаритмічні препарати І класу (токаїнід, мексилетин) або інші місцеві анестетики, оскільки можливий ризик виникнення сукупних системних ефектів.

Інгібітори моноаміноксидази посилюють місцевоанестезуючу дію лідокаїну.

Особливості застосування

Перед нанесенням лікарського засобу на ранову поверхню рану бажано промити асептичним розчином.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Лікарський засіб не впливає на швидкість нервово-м’язової провідності, у рекомендованих дозах його можна застосовувати особам, які керують автотранспортом і працюють зі складними механізмами.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Лікарський засіб не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Офлокаїн-Дарниця® застосовувати місцево.

Після звичайної хірургічної обробки ран і опіків мазь наносити безпосередньо на ранову поверхню, після чого накладати стерильну марлеву пов’язку. Можна спочатку нанести мазь на перев’язний матеріал, а потім накласти його на ранову поверхню.

Тампонами, просоченими маззю, заповнити порожнини гнійних ран після їхньої хірургічної обробки, а марлеві турунди з маззю вводити у фістульні ходи.

При лікуванні гнійних ран мазь застосовувати 1 раз на добу, при лікуванні опіків – щодня або 2-3 рази на тиждень залежно від інтенсивності гнійних виділень.

Кількість мазі, що використовується, визначається площею ранової поверхні (мазь повинна покривати всю уражену ділянку) і ступенем гнійної ексудації.

Тривалість лікування визначає лікар залежно від динаміки очищення рани від гнійного ексудату та термінів купірування запального процесу.

При лікуванні дерматологічних захворювань мазь тонким шаром наносити на уражені ділянки шкіри 1-2 рази на добу або на марлеву пов’язку з наступною аплікацією.

Діти

Лікарський засіб не застосовувати дітям.

Передозування

Про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні реакції

При застосуванні мазі можуть мати місце такі реакції: свербіж, відчуття печіння, висипання, гіперемія, мокнуття, алергічні реакції, включаючи дерматит, кропив’янку, набряк Квінке. Пропіленгліколь, що входить до складу лікарського засобу, може спричинити розвиток подразнення шкіри.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 15 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г в тубі; по 1 тубі в пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ПрАТ «Фармацевтична фірма« Дарниця ».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Офлокаин-Дарница мазь, 15 г актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Офлокаин-Дарница мазь, 15 г з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Инфларакс мазь, 15 г
carrotКешбек1.13
56,6грн
Есть в наличии
Синафлан мазь, 0,25 мг, 15 г
carrotКешбек1.06
52,9грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Синафлан-Фитофaрм мазь 0,025%, 15 г
carrotКешбек1.05
52,4грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Бетаметазон-Дарница крем, 15 г
carrotКешбек1.04
51,9грн
Есть в наличии
Сухокрем 25 мл крем-бальзам
carrotКешбек1.03
51,6грн
Есть в наличии
Авиругель антисептик 30 мл гель для рук
carrotКешбек0.98
48,9грн
Есть в наличии
Бензилбензоат крем 250 мг/г, 40 г
carrotКешбек0.95
47,4грн
Есть в наличии
Фуцис таблетки по 150 мг, 2 шт.
carrotКешбек0.94
47,2грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Гидрокортизон мазь 1% 10 г
carrotКешбек0.94
47,01грн
Есть в наличии
Синафлан мазь 0,025%, 10 г
carrotКешбек0.93
46,6грн
Есть в наличии
Белогент мазь, 15 г
carrotКешбек1.53
76,7грн
Есть в наличии
Фуцис таблетки по 50 мг, 10 шт.
carrotКешбек0.83
41,3грн
Есть в наличии
Салициловая мазь 2%, 25 г - ПрАТ ФФ Віола
carrotКешбек0.78
39,2грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Ветрянка Stop лосьон 100 мл
carrotКешбек1.71
85,6грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Глицерин раствор, 50 г - Виола
carrotКешбек0.73
36,4грн
Есть в наличии
Инфларакс мазь, 25 г
carrotКешбек1.74
87грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 10% на першу покупку

App StoreGoogle Play
preview