0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Нурофєн для дітей супозиторії по 60 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  1229021
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
О
Олена
Когда у моего ребенка высокая температура, то любое выпитое лекарство вызывает рвоту и тут очень выручают свечи. Ещё свечи очень удобно поставить спящему ребенку, у которого высокая температура. Очень довольны этим препаратом, сбивают температуру быстро и надолго. Рекомендую к покупке.
Чи є відгук корисним
л
лиля
Когда у твоего ребенка температура под 40 то ты вообще забываешь обо всем.В этой аптеке мне фармацевты сразу посоветовали нурофен для збития температуры. Благодаря им за ночь удалось сбить до 37.7
Чи є відгук корисним
В
Валя
В отличии от сиропа, свечи попадают в кровь ребенка и начинают сразу действовать. Моему ребенку они очень помогли. Одной свечи хватает на один день
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Нурофєн для дітей супозиторії по 60 мг, 10 шт.
Нурофєн для дітей супозиторії по 60 мг, 10 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview