0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Нормодипін таблетки по 10 мг, 30 шт.

Код товару:Код:  129.0101
Виробник: Gedeon Richter
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
391,8грн
iconКешбек7.83
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Нормодипін таблетки по 10 мг, 30 шт.

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
GTIN
5997001359433
Страна производитель
Венгрия
Производитель
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
Импортный
Так
Упаковка
По 10 таблеток в блистере, по 3 блистера в картонной упаковке
Код Морион
29087
Способ введения
орально
Рецептурный отпуск
Только с рецептом
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Срок годности
3 года
Код АТС/ATX
C08C A01
Кол-во в упаковке
30
Міжнародне найменування
Amlodipine
Дозировка
10 мг
Форма выпуска
Таблетки

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
с осторожностью
Беременным
с осторожностью
Кормящим матерям
с осторожностью
Детям
с 6 лет

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
умеренное

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Нормодипін таблетки по 10 мг, 30 шт. - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: амлодипін;

1 таблетка містить відповідно:

10 мг амлодипіну (у вигляді 13,889 мг амлодипіну безилату);

допоміжні речовини: магнію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип А), кальцію гідрофосфат безводний, целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: 

таблетки по 10 мг: білі або майже білі таблетки двоопуклі продовгувато-округлої форми з гравіюванням 10 з одного боку та рискою – з іншого.

Фармакотерапевтична група

Селективні антагоністи кальцію із переважною дією на судини. Код АТХ С08С А01.

Фармакодинаміка

Фармакотерапевтична група: блокатори «повільних» кальцієвих каналів, селективний блокатор «повільних» кальцієвих каналів із переважною дією на судини.

Амлодипін, що є похідним дигідропіридину, інгібує трансмембранний перехід іонів кальцію (блокатор «повільних» кальцієвих каналів або антагоніст іонів кальцію); він також блокує трансмембранний потік іонів кальцію у гладкомʼязові клітини міокарда та судини.

Механізм гіпотензивної дії амлодипіну зумовлений прямим розслаблюючим впливом на гладкі мʼязи судин. Точний механізм дії амлодипіну при стенокардії остаточно не встановлений, проте амлодипін зменшує ішемію двома описаними нижче шляхами:

Амлодипін розширює периферичні артеріоли і таким чином знижує загальний периферичний опір судин (постнавантаження), на подолання якого витрачається робота серця. Оскільки частота серцевих скорочень не змінюється, зменшення навантаження на серце знижує споживання енергії і потребу міокарда у кисні.

Механізм дії амлодипіну, імовірно, також включає у себе розширення головних коронарних артерій і коронарних артеріол як у незмінених, так і в ішемізованих зонах міокарда. Ця дилатація збільшує надходження кисню у міокард пацієнтів зі спазмом коронарних артерій (стенокардія Принцметала або варіантна стенокардія).

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією застосування препарату 1 раз на добу забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин у положенні як лежачи, так і стоячи. Через повільний початок дії амлодипіну гостра артеріальна гіпотензія зазвичай не спостерігається.

У пацієнтів зі стенокардією при застосуванні однієї добової дози препарату підвищується загальний час фізичного навантаження, час до початку стенокардії і час до 1 мм депресії сегмента ST. Препарат знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні нітрогліцерину.

Амлодипін не асоціюється з будь-якими побічними метаболічними діями або змінами рівня ліпідів у плазмі крові, його можна застосовувати пацієнтам з астмою, цукровим діабетом та подагрою.

Фармакокінетика

Всмоктування, розподіл і звʼязування з білками плазми крові.

Амлодипін добре всмоктується після перорального прийому у терапевтичних дозах. Максимальна концентрація препарату в крові відзначається через 6-12 годин. Його абсолютна біодоступність становить приблизно 64-80 %. Об'єм розподілу становить приблизно 21 л/кг. Приблизно 97,5 % амлодипіну, що циркулює у крові, звʼязується з білками плазми крові.

Прийом їжі не впливає на біодоступність амлодипіну.

Метаболізм/виведення.

Кінцевий період напіввиведення становить приблизно 35-50 годин, що дозволяє вводити препарат 1 раз на добу. Амлодипін інтенсивно метаболізується у печінці до неактивних метаболітів; препарат виводиться із сечею у формі вихідної речовини (10 %) і метаболітів (60 %).

Застосування при порушенні функцій печінки.

Наявні обмежені клінічні дані щодо застосування амлодипіну у пацієнтів із порушеннями функції печінки. Пацієнти з печінковою недостатністю мають знижений кліренс креатиніну, що призводить до збільшення AUC приблизно на 40-60 % і подовження періоду напіввиведення.

Застосування пацієнтам літнього віку.

Час досягнення максимальної концентрації амлодипіну у плазмі крові у молодих пацієнтів і пацієнтів літнього віку однаковий. Проте у пацієнтів літнього віку знижений кліренс амлодипіну, що призводить до збільшення AUC та періоду напіввиведення у таких пацієнтів. Збільшення AUC та періоду напіввиведення також спостерігається у пацієнтів із застійною серцевою недостатністю.

Застосування дітям та підліткам.

Спостерігалася велика міжіндивідуальна варіабельність. Дані щодо дітей до 6 років обмежені.

Показання

 • Артеріальна гіпертензія.
 • Хронічна стабільна стенокардія.
 • Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

Протипоказання

Амлодипін протипоказаний пацієнтам із наступними станами:

 • підвищена чутливість до амлодипіну, похідних дигідропіридину або до будь-яких інших компонентів препарату;
 • тяжка артеріальна гіпотензія;
 • шок (включаючи кардіогенний шок);
 • обструкція вихідного тракту лівого шлуночка (наприклад, виражений аортальний стеноз);
 • гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Вплив інших лікарських препаратів на амлодипін.

Інгібітори CYP3A4.

Одночасне застосування амлодипіну з потужними або помірними інгібіторами CYP3A4 (інгібітори протеази, протигрибкові препарати групи азолів, макроліди, наприклад, еритроміцин або кларитроміцин, верапаміл або дилтіазем) може призвести до істотного збільшення концентрації амлодипіну, що також може призвести до підвищення ризику виникнення гіпотензії. Клінічні прояви зазначених фармакокінетичних відхилень можуть бути більш вираженими у пацієнтів літнього віку. У звʼязку з цим може знадобитися моніторинг клінічного стану та корекція дози.

Кларитроміцин є інгібітором CYP3A4. Існує підвищений ризик гіпотензії у пацієнтів, які одночасно приймають кларитроміцин і амлодипін, тому за такими пацієнтами рекомендується здійснювати пильний нагляд.

Індуктори CYP3A4.

При одночасному застосуванні відомих індукторів CYP3A4 концентрація амлодипіну у плазмі крові може коливатися. З цієї причини слід контролювати артеріальний тиск і коригувати дозу препарату під час і після одночасного застосування, особливо з потужними індукторами CYP3A4 (наприклад, рифампіцином, препаратами звіробою звичайного [Hypericum perforatum]).

Одночасне застосування амлодипіну і вживання грейпфрутів або грейпфрутового соку не рекомендується, оскільки це може призвести до підвищення біодоступності амлодипіну у деяких пацієнтів, що у свою чергу може посилити гіпотензивний ефект.

Дантролен (інфузії): у лабораторних тварин були відзначені випадки фібриляції шлуночків і серцево-судинної недостатності, що супроводжувалися гіперкаліємією, з летальним наслідком і колапсом на тлі застосування верапамілу і внутрішньовенного введення дантролену. Внаслідок ризику розвитку гіперкаліємії слід уникати одночасного застосування дантролену та блокаторів «повільних» кальцієвих каналів, у тому числі амлодипіну, у пацієнтів, схильних до злоякісної гіпертермії, а також при лікуванні злоякісної гіпертермії.

Вплив амлодипіну на інші лікарські препарати.

Амлодипін посилює гіпотензивну дію інших препаратів, що мають антигіпертензивну дію, і застосовуваних для зниження артеріального тиску.

Такролімус.

Існує ризик підвищення рівнів такролімусу в крові при одночасному застосуванні з амлодипіном, однак фармакокінетичний механізм такої взаємодії повністю не встановлено. Для уникнення токсичності такролімусу, при супутньому застосуванні амлодипіну, потрібне регулярне спостереження за рівнем такролімусу в крові та, у разі необхідності, корекція дозування.

Циклоспорин.

У пацієнтів із трансплантованою ниркою спостерігалося мінливе підвищення залишкової концентрації циклоспорину (в середньому на 0–40 %). Для пацієнтів із трансплантованою ниркою, які застосовують амлодипін, слід розглянути можливість моніторингу концентрацій циклоспорину та, у разі необхідності, зменшити дозу циклоспорину.

Симвастатин: одночасне багаторазове застосування амлодипіну в дозі 10 мг із симвастатином у дозі 80 мг призводило до збільшення концентрації симвастатину на 77 % порівняно з монотерапією симвастатином. Рекомендується обмежити дозу симвастатину для пацієнтів, які приймають амлодипін, до 20 мг на добу.

mTOR інгібітори (mammalian target of rapamycin мішені рапаміцину у ссавців).

Такі mTOR інгібітори, як сиролімус, темсиролімус та еверолімус є субстратами CYP3A. Амлодипін є слабким інгібітором CYP3A. При одночасному застосуванні амлодипіну з mTOR інгібіторами він може посилювати вплив останніх.

Силденафіл.

Одноразовий прийом 100 мг силденафілу пацієнтами з есенціальною гіпертензією не впливав на фармакокінетику амлодипіну. При одночасному застосуванні амлодипіну та силденафілу в якості комбінованої терапії кожен із препаратів проявляв гіпотензивний ефект незалежно від іншого.

Інші лікарські засоби.

Амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину, дигоксину або варфарину.

Етанол (алкоголь).

Одноразовий та багаторазовий прийом 10 мг амлодипіну не мав суттєвого впливу на фармакокінетику етанолу.

Сумісне застосування амлодипіну з циметидином не мало впливу на фармакокінетику амлодипіну.

Сумісне застосування препаратів алюмінію/магнію (антацидів) із разовою дозою амлодипіну не мало суттєвого впливу на фармакокінетику амлодипіну.

Лабораторні тести.

Вплив на показники лабораторних тестів невідомий.

Особливості застосування

Безпека та ефективність застосування амлодипіну в разі гіпертонічного кризу не встановлені.

Пацієнти із серцевою недостатністю.

Амлодипін слід застосовувати з обережністю у цієї категорії пацієнтів.

У ході досліджень з участю пацієнтів із серцевою недостатністю (III-IV функціональний клас за класифікацією NYHA) було встановлено, що в групі, котра отримувала амлодипін, порівняно з групою плацебо, збільшилася кількість випадків набряку легенів, але це не було повʼязано з погіршенням перебігу серцевої недостатності.

Блокатори «повільних» кальцієвих каналів, у тому числі амлодипін, слід з обережністю застосовувати для лікування пацієнтів із застійною серцевою недостатністю, оскільки вони збільшують ризик виникнення серцево-судинних ускладнень і відсоток летальних наслідків.

Застосування пацієнтам із порушенням функції печінки.

Період напіввиведення амлодипіну та значення AUC збільшені у пацієнтів із порушенням функції печінки; рекомендовані дози таким пацієнтам не встановлені. Лікування амлодипіном слід розпочинати з мінімальних доз, і під час підвищення дози слід дотримуватися обережності. У пацієнтів із тяжким порушенням функції печінки титрування дози повинно бути повільним та проводитися під пильним наглядом лікаря.

Застосування пацієнтам літнього віку

Підвищення дози для пацієнтів літного віку слід проводити з обережністю (див. розділи «Спосіб застосування та дози» і «Фармакокінетика»).

Застосування пацієнтам з порушенням функції нирок.

У цій групі пацієнтів амлодипін можна застосовувати у звичайних дозах. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелюють зі ступенем порушення функції нирок. Амлодипін не виводиться шляхом гемодіалізу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Амлодипін може деяким чином впливати на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами. Якщо у пацієнта, який приймає амлодипін, відзначається запаморочення, головний біль, підвищена втомлюваність або нудота, вони можуть вплинути на швидкість і якість реакцій. Рекомендується дотримуватися обережності на початковому етапі лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Безпека застосування амлодипіну для лікування вагітних жінок не встановлена.

Застосування у період вагітності рекомендується лише в разі відсутності безпечнішої альтернативи, або якщо захворювання матері становить більшу небезпеку для матері та плода, ніж лікування. У тварин, при застосуванні високих доз, спостерігалася репродуктивна токсичність.

Годування груддю. Амлодипін проникає у грудне молоко. Частка від материнської дози, отриманої немовлям, оцінювалася з міжквартальним діапазоном 3-7 %, максимум 15 %. Вплив амлодипіну на немовлят невідомий. Рішення про продовження/припинення грудного годування або про продовження/припинення лікування амлодипіном слід приймати з урахуванням користі грудного годування для дитини і користі, одержуваної матірʼю від лікування.

Фертильність. Повідомляли про те, що в деяких пацієнтів, які отримують блокатори «повільних» кальцієвих каналів, спостерігалися оборотні біохімічні зміни у голівках сперматозоїдів. Клінічні дані щодо можливого впливу амлодипіну на фертильність обмежені.

Спосіб застосування та дози

Дози

Дорослі

У разі гіпертонії та стенокардії звичайна початкова доза становить 5 мг 1 раз на добу. Залежно від індивідуальної реакції пацієнта на лікування ця доза може бути збільшена до максимальної дози 10 мг на добу.

Пацієнтам, які страждають на артеріальну гіпертензію, Нормодипін застосовують у комбінації з тіазидним діуретиком, альфа-блокатором, бета-блокатором або інгібітором ангіотензин-перетворювального ферменту. Пацієнтам, які страждають на стенокардію і не реагують на лікування нітратами та/або адекватними дозами бета-блокаторів, Нормодипін можна використовувати як монотерапію або у поєднанні з іншими антиангінальними засобами.

У разі одночасного призначення препарату з тіазидними діуретиками, бета-блокаторами та інгібіторами АПФ корекція дози не потрібна.

Особливі групи пацієнтів

Діти та підлітки віком від 6-ти до 17-ти років, які страждають на артеріальну гіпертензію

Рекомендована початкова доза для лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів віком від 6-ти до 17-ти років становить 2,5 мг на добу (в цьому випадку слід застосовувати інший лікарський засіб); якщо після 4-х тижнів застосування препарату контроль над артеріальним тиском не досягається, дозу можна збільшити до 5 мг на добу. Застосування доз, що перевищують 5 мг на добу, для лікування пацієнтів дитячого віку не вивчали (див. розділ «Фармакокінетика»).

Пацієнти літнього віку.

Нормодипін, застосовуваний у аналогічних дозах, однаково добре переноситься як молодими пацієнтами, так і пацієнтами літнього віку. Пацієнтам літнього віку рекомендована звичайна схема лікування, проте збільшення дози слід проводити з обережністю (див. розділи «Особливості застосування» і «Фармакокінетика»).

Порушення функцій печінки.

Рекомендовані дози для пацієнтів із легким або помірним порушенням функції печінки не встановлені. Підбір дози слід здійснювати з обережністю; лікування слід розпочинати з найменшої рекомендованої дози (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»). Фармакокінетику амлодипіну в осіб із важким порушенням функції печінки не вивчали. Лікування пацієнтів із тяжким порушенням функції печінки слід розпочинати з мінімальної дози амлодипіну; титрування дози слід здійснювати поступово.

Порушення функцій нирок.

Зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелюють зі ступенем порушення функції нирок, тому таким пацієнтам рекомендовано застосування звичайних доз. Амлодипін не виводиться шляхом гемодіалізу.

Спосіб застосування

Таблетки для прийому всередину.

Цей лікарський засіб не виготовляється в дозуванні 2,5 мг. Таблетки по 5 мг препарату Нормодипін не призначені для розподілу навпіл для отримання дози 2,5 мг.

Діти

Застосовувати дітям віком від 6 років.

Вплив амлодипіну на артеріальний тиск пацієнтів віком до 6 років невідомий.

Передозування

Симптоми. Наявні дані свідчать про те, що значне передозування може призвести до надмірної периферичної вазодилатації з можливим розвитком рефлекторної тахікардії. Описані випадки вираженої і стійкої артеріальної гіпотензії, у тому числі з розвитком шоку і летального наслідку.

Лікування.

Клінічно значуща гіпотензія, спричинена передозуванням амлодипіну, вимагає проведення активних заходів, спрямованих на підтримку функції серцево-судинної системи, в тому числі приведення нижніх кінцівок у підняте положення, моніторинг показників роботи серця і легенів, контроль обʼєму циркулюючої крові та діурезу.

Для відновлення тонусу судин і нормалізації артеріального тиску, у разі відсутності протипоказань, можливе застосування судинозвужувальних препаратів. Для усунення наслідків блокади кальцієвих каналів внутрішньовенно вводити глюконат кальцію.

У деяких випадках може бути ефективним промивання шлунка. Призначення активованого вугілля здоровим добровольцям у дозі 10 мг одразу або впродовж 2 годин після прийому амлодипіну призводило до значного зниження всмоктування препарату. Оскільки амлодипін значною мірою звʼязується з білками сироватки крові, гемодіаліз є малоефективним.

Побічні реакції

Найчастіше у період лікування спостерігалися такі небажані реакції: сонливість, запаморочення, головний біль, посилене серцебиття, припливи, біль у животі, нудота, набряк гомілок, набряки і втома.

Перелік побічних реакцій наведений у таблиці нижче.

При лікуванні амлодипіном відзначалися небажані явища, частота яких визначена як: дуже часті (≥1/10); часті (≥1/100 та <1/10); нечасті (≥1/1000 та <1/100); поодинокі (≥1/10000 та <1/1000); рідкісні (<1/10000), частота невідома (неможливо визначити на основі наявних даних).

 

Частота побічних реакцій

Клас системи органів

 

Дуже часті

 

 

Часті

Нечасті

 

 

Пооди-

нокі

 

 

Рідкісні

 

 

Частота невідома

З боку системи крові та лімфатичної системи

 

 

 

 

Лейкоцито-пенія, тромбоци-топенія

 

З боку імунної системи

 

 

 

 

Алергічні реакції

 

З боку обміну речовин і харчування

 

 

 

 

Гіпергліке-мія

 

Психічні розлади

 

 

Безсоння, зміни настрою (у тому числі тривож-ність), депресія

Сплута-ність свідо-мості

 

 

З боку нервової системи

 

Сонливість, запаморо-чення, головний біль (головним чином на початку лікування)

Тремор, дисгевзія (порушення сприйняття смаку), синкопе, гіпестезія, парестезія

 

 

Гіпертонус, периферич-на нейропатія

Екстра-пірамідні розлади

З боку органів зору

 

Порушення зору (в тому числі диплопія)

 

 

 

 

З боку органів слуху та лабіринту

 

 

Дзвін у вухах

 

 

 

З боку серця

 

Посилене серцебиття

 

Аритмія (включаючи брадикар-дію, шлуночкову тахікардію та фібриляція передсердь)

 

Інфаркт міокарда

 

З боку судин

 

Припливи

Артеріальна гіпотензія

 

Васкуліт

 

З боку дихальної системи, грудної клітки та середостіння

 

Диспное

 

Кашель, риніт

 

 

 

З боку шлунково-кишкового тракту

 

 

Біль у животі, нудота, диспепсія, порушення перисталь-тики кишечнику (включаючи діарею та запор)

Блювання, сухість у роті

 

 

Панкреатит, гастрит, гіперплазія ясен

 

З боку печінки і жовчовивідних шляхів

 

 

 

 

 

Гепатит, жовтяниця, підвищення активності печінкових трансаміназ*

 

З боку шкіри та підшкірної клітковини

 

 

Алопеція, пурпура, зміна забарвлення шкіри, підвищене потовиді-лення, свербіж, висип, екзантема, кропив’янка

 

Ангіоневро-тичний набряк, мульти-формна еритема, ексфоліа-тивний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, фото-чутливість

Токсич-ний епідер-мальний некроліз

З боку кістково-мʼязової системи та сполучної тканини

 

Набряки гомілки, судоми м'язів

Артралгія, міалгія, біль у спині

 

 

 

З боку нирок та сечовивідних шляхів

 

 

Порушення сечовипус-кання, ніктурія, підвищена частота   сечовипус-кання

 

 

 

З боку статевих органів та молочних залоз

 

 

Імпотенція, гінекомастія

 

 

 

Загальні розлади

Набря-ки

 

Втомлюва-ність, астенія

Біль у грудях, біль, нездужання

 

 

 

Вплив на результати лабораторних та інструменталь-них досліджень

 

 

Збільшення або зменшення маси тіла

 

 

 

* як правило, супроводжується холестазом.

Повідомляли про поодинокі випадки розвитку екстрапірамідного синдрому.

Повідомлення про підозрювані побічні ефекти

Повідомлення про підозрювані побічні ефекти після реєстрації препарату відіграє важливу роль і дозволяє продовжувати спостереження за співвідношенням «користь/ризик» лікарського препарату. Медичним працівникам рекомендується повідомляти про підозрювані побічні реакції за допомогою державної системи сповіщення про небажані реакції.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі не вище 30 °С, в оригінальній упаковці для захисту від впливу світла.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ВАТ «Гедеон Ріхтер», Угорщина.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Н-1103, Будапешт, вул. Демреї, 19-21, Угорщина.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Нормодипін таблетки по 10 мг, 30 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Нормодипін таблетки по 10 мг, 30 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Эмлодин 30 мг N30 таблетки
iconКешбек0.56
28,4грн
Есть в наличии
Норваск 5мг N30 таблетки
iconКешбек3.15
157,9грн
Есть в наличии
Амлодипин 5 мг №90 таблетки
iconКешбек0.53
26,5грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Амлодипин-Дарница таблетки по 5 мг, 20 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек0.24
12,31грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Амлодипин-Астрафарм таблетки по 10 мг, 30 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек0.35
17,51грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Азомекс таблетки по 5 мг, 30 шт.
iconКешбек3.3
165грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Азомекс таблетки по 2,5 мг, 30 шт.
iconКешбек2.07
103,6грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Амлодипин-Тева таблетки 5 мг №30
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек0.44
22,3грн
Есть в наличии
Семлопин таблетки по 5 мг, 28 шт.
iconКешбек1.12
56,2грн
Есть в наличии
Амлодипин 5 мг №60 таблетки
iconКешбек0.31
15,6грн
Есть в наличии
Амлодипин 10 мг №90 таблетки
iconКешбек0.98
49,1грн
Есть в наличии
Амлодипин 10 мг №60 таблетки
iconКешбек0.62
31,1грн
Есть в наличии
Амлодипин Здоровье 0.005 №30 таблетки
iconКешбек0.16
8,3грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Амлодипин-Астрафарм таблетки по 10 мг, 20 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек0.33
16,5грн
Есть в наличии
Амлодипин 10 мг N30 таблетки
iconКешбек0.3
15,2грн
Есть в наличии
Амлодипин 5 мг № 30 таблетки
iconКешбек0.15
7,5грн
Есть в наличии
Аген 5 5 мг N30 таблетки
iconКешбек1.18
59,4грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Амлодипин-Астрафарм таблетки по 5 мг, 30 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек0.29
14,59грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Амлодипин-КВ таблетки 5 мг №30
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек0.26
13грн
Есть в наличии
Нормодипин таблетки по 5 мг, 30 шт.
iconКешбек4.32
216,4грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview