0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Но-шпа таблетки 40 мг №24

Код товару:Код:  445.0037
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
о
олег
неплохо помогает при небольших болях в животе и спазмах
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
Никому не советую испытать ту боль, которую чувствует человек при выходе камня из почки. Некоторым, правда везет: мелкий песок выходит без больших болей. Я к таким везунчикам не принадлежала. От боли трясло, и казалось, что кроме боли ничего больше нет. Поэтому я, приобретя печальный опыт за несколько приступов, научилась распознавать признаки начала приступа и даже его ликвидировать. Но-шпа в этом деле хороший, проверенный десятилетиями помощник. Моя бабушка тоже держала его в аптечке.
Чи є відгук корисним
В
Валерия
Но-шпа должны быть в любой женской сумке.Супер-универсальные таблетки
Чи є відгук корисним
Л
Лиля
Но-Шпа это те самые таблетки, которые есть в сумочке каждой женщины. Уже трудно представить жизнь без нее
Чи є відгук корисним
М
Маша
Без Но-шпы не представляю себе ни одну поездку - спасает в самых разных случаях!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Но-шпа таблетки 40 мг №24
Но-шпа таблетки 40 мг №24
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 10% на першу покупку

App StoreGoogle Play
preview