0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Німід гель 1%, 100 г

Код товару:Код:  1011.0028
5
3 відгука
4
2 відгука
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
О
Ольга
работает, но имеет своеобразный запах и нужно ждать, пока впитается. Если на это есть время и возможность - вполне удачный выбор.
Чи є відгук корисним
Р
Рустам
Подскользнулся, упал на локоть, думал, что сломал. Как оказалось, ушибся сильно. Посоветовали этот гель, начал помогать буквально через 20 минут. Хорошее средство
Чи є відгук корисним
Д
Дарина
Рабочий,бесцветный гель, но по запаху конечно ужас.
Чи є відгук корисним
Б
Богдан
Німід гель очень хорошое средство при ушибах и синяках. Рекомендую)
Чи є відгук корисним
M
Maria
Как-то ударила сильно колено , очень болело аж подняться не могла . Намазала нимид немного подождала . Услышала лёгкий холодок и боль начала потихоньку утихать . И запах такой приятный и даже действительно пятен на одежде не остаётся
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Німід гель 1%, 100 г
Німід гель 1%, 100 г
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
197,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview