0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Нейро-Норм капсули 60 шт.

Код товару:Код:  145.0402
Ю
Юлия
Лучший сервис! Спасибо
Чи є відгук корисним
І
Ірина
Пропиваю это лекарство каждые полгода. Мне 64 года. Исчезает головокружение. Как говорится: лекарство для мозгов....
Чи є відгук корисним
І
Ірина
Мне 64 года. Почувствовала частое головокружение, темно в глазах...Пропила этот препарат месяц. Всё нормализовалось. Раз в полгода в нашем возрасте надо такой курс профилактики проходить.
Чи є відгук корисним
A
Alexandr_Nikolaevich
этот препарат мне посоветовал мой невропатолог для улучшения памяти и уменьшения шума в ушах и головокружения. принимаю уже около трех недель, действительно шум в ушах и головокружение практически исчезли, память тоже стала лучше, но буду принимать еще, врач сказал что курс должен быть 2-3 месяца. мне 62 года. советую всем с такими проблемами попробовать этот препарат.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Нейро-Норм капсули 60 шт.
Нейро-Норм капсули 60 шт.
275,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 275.1
Продавець: Аптека24
ціна: 299