0800 30 22 44

9:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Назол Адванс спрей назальний 0.05% 10 мл

Код товару:Код:  5610001
Е
Евгения
Достойный капли,нос начал дышать через 3 дня преминения
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Хороший спрей. Мучалась от заложенного носа и спать по ночам не могла. Начала использовать спрей и через 2 дня болезнь прошла.
Чи є відгук корисним
А
Андрей
К моему приятному удивлению препарат оставил хорошее впечатление. Пользовался всего 2-3 дня после покупки - заложенность носа прошла. Не засекал по времени действия насколько соответствует надписи на упаковке (что действует до 12 часов), но по моим ощущениям 9-10 часов свободного дыхания он мне давал 😃😃😃
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Назол Адванс спрей назальний 0.05% 10 мл
Назол Адванс спрей назальний 0.05% 10 мл
124,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ