0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Nanodermix (НаноДермікс) засіб для нігтів від грибка, 10 мл

Код товару:Код:  4667001
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
А
Алексей
Средство которое мне реально помогает. Необходимо только строго придерживаться инструкции, и ещё радует приемлемая цена, по сравнению с микоцидом, дешевле в два раза, и действие Nanodermix заметнее.
Чи є відгук корисним
А
Алексей
Действенное средство для лечения ногтевого грибка. Цена в двое ниже предлагаемых аналогов.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Nanodermix (НаноДермікс) засіб для нігтів від грибка, 10 мл
Nanodermix (НаноДермікс) засіб для нігтів від грибка, 10 мл
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 10% на першу покупку

App StoreGoogle Play
preview