0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Метоклопрамід гідрохлорид розчин для ін'єкцій по 5 мг/мл, в ампулах по 2 мл, 10 шт.

Код товару:Код:  098.0205
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Н
Нина Николаевна
Этот препарат мне купила дочка,так как у меня не получаеться пойти в больницу,у меня дочь сама пошла и узнала у врача что мне можно принимать при моем диагнозе.Так вот он мне выписал этот припарат,ко мне ходила медсистра и колола меня,честно сказать очень хороший препарат,мне понравился,быстро помагает,и востанавлевает мой организм,по бочных ефектов я не наблюдала,укол был без болезнений.Заказывала дочь в аптеки 24,говорила что цена очень хорошая,вот теперь и язаказываю.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Метоклопрамід гідрохлорид розчин для ін'єкцій по 5 мг/мл, в ампулах по 2 мл, 10 шт.
Метоклопрамід гідрохлорид розчин для ін'єкцій по 5 мг/мл, в ампулах по 2 мл, 10 шт.
Есть в наличии
72грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview