0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Мелатонин Новеко спрей оральный, 30 мл

Код товару:Код:  5844001
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
В жидком виде более эффективен, чем в виде таблеток. Побрызгать под язык и подождать
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Действует быстро, гораздо удобней таблеток.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Замовлення прийшло вчасно! Рекомендую
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Подготовка к ЗНО, потом само ЗНО сильно сказались на режиме дня моей дочери. Экзамены позади, а режим дня так и оставался нарушенным - она не могла уснуть до утра, читала, считала до тысячи – ничего не помогало. Пробовала увеличить фитнес нагрузки днем - все равно засыпала не ранее 3х утра. По рекомендации врача, начала прием мелатонина (по своей сути, это регулятор «внутренних часов»). Остановили свой выбор на Мелатонин-Новеко, так как у него удобная форма спрея - достаточно одного впрыскивания, в одном флаконе - 240 доз. Сон вернулся буквально сразу – примерно через час-полтора после первого приема. За 10 дней приема сон стабилизировался, и дочь стала засыпать уже без мелатонина. Спасибо спрею Мелатонин-Новеко:)
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Хороший засіб, допоміг подоміг подолати безсоння
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Мелатонин Новеко спрей оральный, 30 мл
Мелатонин Новеко спрей оральный, 30 мл
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview