0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Мелатонін капсули, 30 шт. - Здравофарм

Код товару:Код:  6006
Н
Наталья
Я принимаю этот препарат не только для спокойного сна, но и для укрепления физической активности и для нормализации давления. А ещё прочитала, что и при глаукоме он помогает, только тут надо посоветоваться, в какое время и в каком количестве лучше принимать.
Чи є відгук корисним
Г
Галина
ОТЛИЧНЫЙ СОСТАВ ПРЕПАРАТА. Перечитала много статей про действие мелатонита. Никакого вреда,а позитивных действий на организм много. Обязательно приобрету.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Мне помогают
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Мелатонін капсули, 30 шт. - Здравофарм
Мелатонін капсули, 30 шт. - Здравофарм
142,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 142.6
Продавець: Аптека24
ціна: 165.5