0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Перев'язочні засоби

Знайдено 149 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Стерильність
Температура зберігання
Об'єм
showMoreПоказати ще29 товарів

Перев'язувальний матеріал — незамінна допомога при подряпинах, порізах, термічних травмах, мозолях і інших пошкодженнях шкірних покривів. Основне призначення сучасних перев'язувальних матеріалів — захист відкритих ран від попадання інфекції і забезпечення їх якнайшвидшого загоєння.

Набір перев'язувального матеріалу — необхідний атрибут у кожної "домашній аптечці". Він допоможе надати своєчасну допомогу пацієнтам з переломами, розтягуваннями, ушкодженнями суглобів і шкірного покриву. Використовуючи стерильні перев'язувальні матеріали, ви зможете швидко зупинити кровотечу, провести дезінфекцію порізу, подряпини або рани і запобігти попаданню пилу на пошкоджену поверхню епідермісу.

Види перев'язувального матеріалу

При лікуванні ран, опіків і переломів активно використовуються допоміжні підручні хірургічні засоби:

  • вата. Застосовується для обробки ран в складі кульок, турунд і ватно-марлевих пов'язок. Матеріал має шарувату структуру, яка відмінно вбирає і утримує вологу;
  • марля. Застосовується в гігієнічних і лікувальних цілях для виготовлення м'яких перев'язувальних серветок, бинтів. Буває декількох різновидів: адсорбуються, з просоченням, гігроскопічна (нестерильна);
  • пластирі. Медичні перев'язувальні матеріали кріпляться до шкіри липкою основою, забезпечуючи повну стерильність відкритих ран. Залежно від просочення, пластирі бувають: розсмоктуючими, протизапальними, бактерицидними;
  • бинти. Застосовуються для закріплення на рані перев'язувальних засобів. Виділяють кілька різновидів бинтів: марлеві, еластичні, гіпсові.

Марлеві бинти є пов'язки різної ширини (нестерильні, стерильні). Останні застосовуються при перев'язці опіків, інфікованих ран, пролежнів і трофічних виразок. Надійність і якість бинта залежить від щільності переплетення бавовняних волокон в виробі.

Еластичні бинти застосовуються для профілактики варикозу і при комплексному лікуванні травм (розтягувань, вивихів, ударів).

Гіпсові бинти використовуються в ортопедії і травматології при лікуванні переломів кісток для тривалої іммобілізації пошкоджених кінцівок. Зовні вони представляють собою марлеві смужки, просочені рівномірно гіпсової масою. Перед використанням їх змочують водою, після чого накладають на звичайну марлю.

Не відкладайте збір домашньої аптечки на завтра! Складіть список необхідних засобів для дезінфекції ран і зберіть його сьогодні. Так, у разі отримання травм, ви зможете швидко надати першу медичну допомогу і запобігти зараженню!

Ціни на Перев'язочні засоби

Перев'язочні засобиЦіна
Відріз марлевий медичний нестерильний 2м х 90см - ПрАТ ФФ Віола
26,7грн
Відріз марлевий медичний нестерильний 3м х 90см - ПрАТ ФФ Віола
63грн
Відріз марлевий медичний нестерильний 1м х 90см - ПрАТ ФФ Віола
11,5грн
Відрізи марлевий медичний нестерильний 3м х 90см - ПрАТ ФФ Віола
38,8грн
Клейка пов'язка Dr. House H-Pore, стерильна на нетканій основі, 10 см х 25 см, 1 шт.
33,2грн