0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Масло після засмаги з шіммери After Sun Shimmer Oil Gold Joko Blend, 100 мл

Код товару:Код:  563024
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
О
Оля
Добрый день. Хотела сказать огромно спасибо Аптека 24 и производителю масла отдельно. Дело в том, что я очень люблю отдыхать на море, и как минимум раз в год, а то и 2-3 раза едем с мужем за границу на отдых. Однажды отдых закончился плачевно, так как купили масло после загара уже на самом пляже, и оно было некачественное, и отдых был испорчен. Сейчас же готовилась заранее, и купила это масло. В итоге замечательный отдых. Еще раз огромное спасибо
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Масло після засмаги з шіммери After Sun Shimmer Oil Gold Joko Blend, 100 мл
Масло після засмаги з шіммери After Sun Shimmer Oil Gold Joko Blend, 100 мл
Есть в наличии
166грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: PROCARE

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview