0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Макропен таблетки протимікробні по 400 мг, 16 шт.

Код товару:Код:  018.0051
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Ю
Юрий
Хороший антибиотик, проверен годами. Думал, что уже не выпускают, так как уже больше 5 лет как врачи назначают новые антибиотики и про этот забыли.
Чи є відгук корисним
Л
Лилия
Хороший антибиотик за свою цену
Чи є відгук корисним
К
Ксюша
Лечила гнойную ангину,о,нет хорошо помогает
Чи є відгук корисним
И
Ирма
Лечили этим препаратом, фурункулёз. Болезнь мучительная и не приятная. Состояние улучшилось через 5 дней, но полный курс составлял 10.После болячка не беспокоила, прошло полгода.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Макропен таблетки протимікробні по 400 мг, 16 шт.
Макропен таблетки протимікробні по 400 мг, 16 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview