0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Лораксон порошок для приготування розчину для ін'єкцій 500 мг, 12 шт.

Код товару:Код:  952005
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
G
Galina4#
Добрый день! Месяц назад я заболела, очень болело горло, был насморк и жуткий кашель, обратилась в больницу сразу назначили кучу препаратов, и даже хотели положить в больницу но я все таки настояла на лечении дома, ничего не помогало (из препаратов что назначил доктор) только хуже становилось и я уже всерьез задумалась лечь в больницу, и тут доктор выписал мне лораксон и уже на второй день после принятия препарата мне стало действительно легче, и еще через три дня я уже совсем поправилась и чувствовала себя просто отлично!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Лораксон порошок для приготування розчину для ін'єкцій 500 мг, 12 шт.
Лораксон порошок для приготування розчину для ін'єкцій 500 мг, 12 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview