0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Мазь Лінімент Вишневського, 25 г

Код товару:Код:  391.0139
М
Марина
это мой спасатель!! мне неудачно провели операцию на ноге и с тех пор под кожу набиваеться жир, грязь..и чтоб не удалять снова, я ложу компресики с этой чудо мазью. Ооочень больно, оно просто выдирает все изнутри, все, что там лишнее скопилось! Я беру именно эту фирму, работает отменно. Вытянет лббой нарыв, прыщ, и снимет воспаление.
Чи є відгук корисним
Ю
Юлия
Класс
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
ксероформом издавна пользуются при заживлении ран. а ещё мазь хорошо справляется с гнойными высыпаниями. быстро вытягивает и заживает
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Мазь Лінімент Вишневського, 25 г
Мазь Лінімент Вишневського, 25 г
25,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 39.2
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 25.2