0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Ліферан (поліфепан) дієтична добавка, порошок, 200 г

Код товару:Код:  686001
Виробник: Экосфера
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Ліферан (поліфепан) дієтична добавка, порошок, 200 г

Основні

Країна виробник
Росія
Оригінальний препарат
Ні
Імпортний
Так
Спосіб введення
орально
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Дозування
200 г
Кількість в упаковці
1
Термін придатності
3 роки

Кому дозволено

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
з обережністю
Вагітним
з обережністю
Годуючим матерям
з обережністю

Відгуки покупців 1

Анонимный отзыв
Лиферан очень хороший адсорбент.Этот препарат тянет на себя и выводит все бактерии, микроорганизмы, токсины,яды. Я его когда пропивала, если в самом начале заболевания:ларингита, то выздоравливала.Хорошее действие при аллергии, уходил отек Квинке, крапивница, очищалась печень хорошо, кожа.Очень рекомендую его, жалко, что его невозможно купить в Украине. Единственный минус, после его приема, могут быть запоры.Пейте литра 1,5 воды.
Чи є відгук корисним

Ліферан (поліфепан) дієтична добавка, порошок, 200 г - Інструкція для застосування

Склад

Лігнін очищений (поліфепан) 93%, мікрокристалічна целюлоза 7%.

У перерахунку на суху речовину: лігнін очищений – 80%, МКЦ – 20%

Опис

Лігнін очищений (поліфепан) містить харчові волокна: власне лігнін і целюлозу. Структурними елементами власне лігніну є похідні фенілпропану. Найбільша адсорбційна здатність лігніну очищеного проявляється в зволоженій формі.

Отриманий в результаті лужного облагороджування лігнін очищений унікальний наявністю в ньому функціональних груп: метоксильних, карбоксильних, карбонільних, різної природи гідроксильних і ін., що передбачає можливість хемосорбції і комплексоутворення з різними сорбатами. За показником питомої сорбції ряду низько-і середньо-молекулярних речовин лігнін очищений не поступається багатьом вугіллям, по сорбційної ємності Е. Сoli в 5-10 разів перевершує гранульовані вугілля і відрізняється високою ефективністю при різних видах інтоксикацій. У порівнянні з відомими і новоствореними сорбентами лігнін очищений має низку переваг: великий сорбційної здатністю по відношенню до мікроорганізмів і токсинів, що пов'язано не тільки з наявністю значної кількості макропор, але і з присутністю в його макромолекулах різних функціональних груп; за своїм фізичним станом лігнін очищений макропористий, м'яко-скелетний сорбент, що не травмує (на відміну від активованого вугілля та інших жорстко-скелетних препаратів) слизову оболонку кишечника, здатний до сорбції макромолекул і бактеріальних клітин, не травмує слизові оболонки шлунково-кишкового тракту. Однак лігнін очищений гідрофобен і у людей зі зниженою моторикою кишечника збільшується ризик розвитку запорів.

Мікрокристалічна целюлоза - це екологічно чистий продукт рослинного походження, рослинна клітковина, яка виводить з організму радіонукліди та інші шкідливі речовини. Волокна мікрокристалічної целюлози гідрофільні і просуваючись по шлунково-кишкового тракту дратують механо-рецептори, що активізує секреторну і рухову функцію тонкого і товстого кишечника. МКЦ бере участь в утворенні калових мас, збільшуючи їх масу і обсяг за рахунок вологонаповнення і розпушення, прискорює кишковий пасаж, знижує внутрішньокишковий тиск, прискорює транзит їжі через шлунково-кишковий тракт.

Сутність способу отримання БАД "Ліферан" полягає в з'єднанні природних сорбентів рослинного походження на основі лігніну очищеного і волокон мікрокристалічної целюлози. Лігнін очищений (поліфепан) і мікрокристалічна целюлоза, як і інші харчові волокна, діють на організм людини двома шляхами: механічним і сорбційним. У шлунку МКЦ вбирає рідину, розбухає, тому додавання волокон мікроцелюлози до складу сорбенту покращує моторику і евакуацію з кишечника, зберігаючи при цьому унікальність сорбенту – лігніну у вигляді вищевказаних функціональних груп. У тонкому кишечнику "Ліферан «очищає механічним шляхом його слизову оболонку від» грязьової «плівки – мітла для кишечника, крім того протягом усього шлунково-кишкового тракту» Ліферан" сорбує (поглинає) шкідливі для організму речовини.

З'єднання лігніну очищеного і мікрокристалічної целюлози дозволяє зберегти їх власні корисні якості і взаємно доповнити один одного. «"Поліфепан" пов'язує і виводить з організму патогенні бактерії і бактеріальні токсини, отрути, солі важких металів, алкоголь, алергени. Сорбує надлишок продуктів обміну речовин, у тому числі білірубіну, холестерину, сечовини, метаболітів, відповідальних за розвиток ендогенного токсикозу. - Мікрокристалічна целюлоза знижує побічну дію поліфепану (затримку стільця) і є додатковим джерелом нерозчинних харчових волокон. У просвіті шлунково-кишкового тракту "Ліферан" пов'язує і виводить з організму патогенні бактерії і бактеріальні токсини, отрути, солі важких металів, алкоголь, алергени. БАД "Ліферан" сорбує також надлишок деяких продуктів обміну речовин, у тому числі білірубіну, холестерину, сечовини, метаболітів, відповідальних за розвиток ендогенного токсикозу.

"Ліферан" не токсичний, не всмоктується, повністю виводиться з кишечника протягом 24 годин.

Показання

- в якості додаткового джерела нерозчинних харчових волокон;
- як детоксикуючий засіб при екзогенних і ендогенних токсикозах різного походження;
- для нормалізації і поліпшення функціонального стану органів і систем організму людини при гострих отруєннях алкалоїдами, солями важких металів, алкоголем та іншими отрутами;
- при харчових токсикоінфекціях, сальмонельозі, дизентерії, дисбактеріозі, диспепсії, а також при гнійно-запальних процесах, що супроводжуються інтоксикацією;
- при аллергодерматозах;
- при печінковій і нирковій недостатності;
- при порушеннях ліпідного обміну (атеросклероз, ожиріння);
- при харчовій і лікарській алергії;
- для виведення з організму ксенобіотиків;
- прискоренню транзиту їжі через шлунково-кишковий тракт;
- очищення організму від токсичних речовин і продуктів розпаду.

Протипоказання

Абсолютних протипоказань немає.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

ТОВ «Екосфера».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Росія, 173008 Великий Новгород, Сирковське шосе, буд. 28.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Ліферан (поліфепан) дієтична добавка, порошок, 200 г актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Ліферан (поліфепан) дієтична добавка, порошок, 200 г з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити
Ревит-КВ драже, 80 шт.
17,9грн
Є в наявності