0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Левофлоксацин-Здоров'я таблетки по 250 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  171.0198
Ж
Жанна
Попала в больницу с песком и подозрением на камни в почках, назначили препарат, честно говоря не помог, возможно для кого то препарат подошел, в итоге просто заменили на другой антибиотик(подороже), дешево не всегда хорошо. Приобретали в вашей аптеке, сервис хорош, но препарат не очень, правда это от аптеки не зависит. Совет: если назначают антибиотики не спешите закупать препарат пачками, попробуйте, не тратьте время и свои деньги и свое здоровье. А аптека супер!)
Чи є відгук корисним
J
Jonny
Отлично аптека работает, все рассказали, привезли) молодцы)
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Левофлоксацин-Здоров'я таблетки по 250 мг, 10 шт.
Левофлоксацин-Здоров'я таблетки по 250 мг, 10 шт.
78,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 78.8
Продавець: Аптека24
ціна: 67.2