0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Левітра таблетка 20 мг, 1 шт.

Код товару:Код:  061.0037
Б
Богдан
Виагра, Сиалис, Сеалекс и пр. не так действенны, да и основное действующее вещество везде разное, некоторые из них БАДы.А Левитакру не стыдно и таблетками назвать.Хотя тут минус - всего лишь таблеточкой, одной. И за такую цену. Хотя если хочешь лечиться качественно - приходится платить соответственно. Эффект есть, заслуженные 5 звёзд
Чи є відгук корисним
С
Святослав
Эрекция явно улучшилась. Жена очень довольна
Чи є відгук корисним
И
Ирина Павловна
Иногда покупаю данный препарат для своего мужа) Чтобы разнообразить отношения!! Отличный,и очень долгий интим впоследствии! Всем рекомендую!!!
Чи є відгук корисним
М
Макс55
Левитра кроет Сиалис как бык корову! От Сиалиса мягкое действие на двое суток, а от Левитра более мощная эрекция на целый вечер! Парни, если хотите устроить жене второй медовый месяц, то только левитра!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Левітра таблетка 20 мг, 1 шт.
Левітра таблетка 20 мг, 1 шт.