0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Ламотрин таблетки по 100 мг, 30 шт.

Код товару:Код:  880010
Анонимный отзыв
Довго приймаю даний препарат. Побічних ефектів не відчутно, тільки терапевтичний ефект. Препарат хороший і менш токсичний ніж інші стабілізатори настрою
Чи є відгук корисним
Н
Надежда
Быстрое и качественное обслуживание
Чи є відгук корисним
Т
Таисия
Этот курс нам назначили третьим после двух неудачных. Именно он помог нам выйти из депрессии, скорректировать поведенческие расстройства, смягчить негативную симптоматику при минимуме побочных эффектов.
Чи є відгук корисним
М
Мельников
Вроде бы не подделка. Помогают, эффект есть. Рекомендую, у кого болячки подобного рода
Чи є відгук корисним
R
Roma
Заказал данный препарат в аптеки 24, назначил врач для лечения эпилепсии, доставку сделали вовремя, заказ приняли оперативно и качественно. Большое спасибо, приятно с Вами работать!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ламотрин таблетки по 100 мг, 30 шт.
Ламотрин таблетки по 100 мг, 30 шт.
249,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 308
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 249.3