0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Крем-бальзам Живокост з екстрактом медичної п'явки, 75 мл

Код товару:Код:  806086
Л
Лариса
У меня варикозное расширение вен,применяю регулярно бальзам с медицинской пиявкой и живокост.Чувстую облегчение - уходит отек,тяжесть в ногах.
Чи є відгук корисним
Л
Лариса
Пользуюсь бальзамами с гепарином,т.к. у меня варикозное расширение вен ,решила купить бальзам сабельник с экстрактом медицинской пиявки.Бальзам помогает снять боль,отечность,тяжесть в ногах.Мне понравился этот препарат,буду применять его постоянно и надеюсь на улучшение .
Чи є відгук корисним
И
Игорь
Отличный крем-бальзам. Постоянно им пользуюсь для снятия боли и тяжести в ногах. Другие подобные препараты такого эффекта не оказывают.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Крем-бальзам Живокост з екстрактом медичної п'явки, 75 мл
Крем-бальзам Живокост з екстрактом медичної п'явки, 75 мл
35грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 35
Продавець: Аптека24
ціна: 46.9