0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Червона щітка капли, 50 мл

Код товару:Код:  1459028
Анонимный отзыв
Номер 1 в народній медицині.............
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Клас Нереально но допомогло
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Столкнулась с этим препаратом несколько лет назад, когда лечила мастопатию. До этого пробовала принимать прописываемые мне Мастодинон и Тазалок, но нужного результата не было. А вот красная щетка реально помогла. Пропила три курса. Впечатления от препарата только положительные. Сразу чувствуется, как улучшается гормональный фон и общее самочувствие. Побочных эффектов не было. Да и откуда, препарат полностью натуральный, без всякой химии. Сейчас иногда беру для профилактики. Рекомендую!
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Давно пользуюсь,рекомендую женщинам
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Червона щітка капли, 50 мл
Червона щітка капли, 50 мл
79,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 79.2
Продавець: Аптека24
ціна: 88.1