0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Кропива лист в фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - Ліктрави

Код товару:Код:  236.0011
В
Виктория
Покупаю этот чай, как вспомогательное средство при снижении гемоглобина. Улучшает свёртываемость крови, поэтому для меня имеет положительный эффект касаемо нормализации цикла. Вообще у кропивы масса полезных свойств. Хотя есть и существенные противопоказания. Качество самих чайных пакетиков вполне достойное. Однозначно удобнее брать в пакетиках, чем россыпной. Хоть по весу и меньше, но заваривать и дозировать в разы легче.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Кропива лист в фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - Ліктрави
Кропива лист в фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - Ліктрави
41,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 41.3
Продавець: Аптека24
ціна: 46.1