0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Коензим Композитум розчин для ін'єкцій по 2,2 мл, 5 шт.

Код товару:Код:  014.0016
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
А
Алена
Быстрая доставка хорошое качество
Чи є відгук корисним
В
Василий
Очень благодарна аптеке 24 за оперативность, за хорошее обслуживание!
Чи є відгук корисним
Д
Дарья
замечательный препарат! применяем при простудах, при гриппе, бактериальных инфекциях. используем много лет как самостоятельно, так и в комплексе с другими аналогичными препаратами этой группы!
Чи є відгук корисним
Е
Екатерина
Мне на курс необходимо 15 ампул, то есть 3 упаковки, этот препарат рекомендован в комплексной терапии,надо было прокалывать один день-Траумель С, другой день-Коэнзим Композитум. То есть чередовать лекарства.,В конце курса начались улутшения. Получается, Коэнзим направлен на восстановление энергообмена в организме.
Чи є відгук корисним
Д
Дмитрий
Зимой сильно переболел ОРВИ. Лежал в больнице. Прописали препарат после лечения. Не ожидал - но результат был с первых приемов. Заметно лучше стал чувтсвовать себя. Теперь постоянно покупаю при сильных нагрузках на работе или при смене времени года когда реально по иммунитету бьет.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Коензим Композитум розчин для ін'єкцій по 2,2 мл, 5 шт.
Коензим Композитум розчин для ін'єкцій по 2,2 мл, 5 шт.
Есть в наличии
566,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview