0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Кловейт крем 0,5 мг/1 г, 25 г

Код товару:Код:  847010
М
Марина
Год назад поставили диагноз экзема. Проходила лечение у дерматолога, назначили много разный мазей, но именно на этой остановились. Следов от страшной болезни почти не осталось, но экзема обычно имеет свойство возвращаться. Для таких случаев в аптечке всегда есть мазь Кловейт, достаточно одного применения и уже кожа в стадии заживления. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
Ю
Юля
Я страдаю дерматитом и экземой очень много лет. У меня очень сухая кожа и часто трескается. Кловейт вернул меня в жизни.Мажу им на ночь руки и с утра чувствую себя человеком. Если пользоваться каждый день, то трещин может и не образовываться. От сухой кожи спасает лично меня лучше всего.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Кловейт крем 0,5 мг/1 г, 25 г
Кловейт крем 0,5 мг/1 г, 25 г
165,9грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ