0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Клопидогрел-Тева таблетки по 75 мг, 90 шт.

Код товару:Код:  1227093
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Отец принимает его в качестве альтернативы аспирину.Пьет много лет(около десяти) и он уберег его от инфарктов и инсультов,при которых виновником является тромбо сгусток крови(эмбол),некоторые его товарищи не столь серйозно отнеслись к риску тромбозов и в нескольких случаях это привело к инфаркту.Мое мнение(оно основано на мнении врачей и чуть-чуть на личном опыте) антиагрегантную терапию следует применять каждому мужчине после 45-50 лет и каждой женщине после менопаузы.Отец принимает по 75 мг в сутки,последние несколько лет это Клопидогрель-Тева,это один из основных его препаратов,потому что он бережет жизнь.Оценка-5.
Чи є відгук корисним
И
Игорь
Бездоганно
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Нормальный препарат похорошой цене
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Клопидогрел-Тева таблетки по 75 мг, 90 шт.
Клопидогрел-Тева таблетки по 75 мг, 90 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
274,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview