0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Клофан крем при кандидозі у жінок, 10%, 7 г

Код товару:Код:  1011.0089
Виробник: Kusum
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
100,1грн
iconКешбек2
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Клофан крем при кандидозі у жінок, 10%, 7 г

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
GTIN
8904220102310
Страна производитель
Индия
Производитель
КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД., Индия
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Так
Код Морион
307711
Объем
7 г
Код АТС/ATX
G01A F02
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Упаковка
По 7 г в тубе, по 1 тубе вместе с аппликатором в картонной упаковке
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Способ введения
вагинально
Срок годности
2 года
Кол-во в упаковке
1
Міжнародне найменування
Clotrimazole
Лікарська форма
Крем вагінальний 10 % по 7 г у тубах № 1

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
разрешено
Беременным
с осторожностью
Кормящим матерям
с осторожностью
Детям
с 16 лет

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
нет данных

Відгуки покупців 1

bonus icon+30 бонусів за відгук
А
Анастасия
Классный, работает и удобен
Чи є відгук корисним

Клофан крем при кандидозі у жінок, 10%, 7 г - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: клотримазол/clotrimazole;

1 г крему містить клотримазолу 100 мг;

допоміжні речовини: тефоз-63 (поліетиленгліколю-6 стеарат, етиленгліколю стеарат, поліетиленгліколю-32 стеарат); олія мінеральна легка; спирт цетостеариловий; спирт бензиловий; бутилгідрокситолуол (Е 321); полісорбат 60; натрію дигідрофосфат, дигідрат; вода очищена; триетаноламін.

Лікарська форма

Крем вагінальний.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний в’язкий крем білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Клотримазол. 

Код АТХ G01A F02.

Фармакодинаміка

Клотримазол є антигрибковим препаратом місцевої дії із групи похідних імідазолу. 

Механізм антимікотичної дії клотримазолу пов’язаний із пригніченням синтезу ергостеролу, що призводить до структурного та функціонального пошкодження цитоплазматичної мембрани.

Клотримазол має широкий спектр антимікотичної активності in vitro та in vivo, діє на дерматофіти, дріжджові та плісняві грибки. 

При відповідних умовах тестування мінімальні інгібуючі концентрації для цих типів грибків становлять приблизно менше ніж 0,062-8,0 мкг/мл субстрату.

Механізм дії клотримазолу пов’язаний із первинною фунгістатичною або фунгіцидною активністю, залежно від концентрації клотримазолу у місці інфекції.

In vitro активність обмежена елементами грибка, що проліферують; спори грибка мають лише незначну чутливість.

Первинно резистентні штами грибків зустрічаються дуже рідко. Розвиток вторинної резистентності у попередньо чутливих до дії клотримазолу грибків дотепер спостерігався дуже рідко.

Фармакокінетика

Дослідження фармакокінетики після вагінального застосування показали, що лише незначна кількість клотримазолу (3-10 %) всмоктується. Абсорбований клотримазол швидко метаболізується в печінці до неактивних метаболітів. Тому пік плазмової концентрації клотримазолу після вагінального застосування у дозі 500 мг був менший за 10 нг/мл. Це означає, що виникнення вимірних системних ефектів або побічної дії після інтравагінального застосування клотримазолу є малоймовірним.

Показання

Вагінальний крем із клотримазолом рекомендований для лікування кандидозного вагініту.

Протипоказання

Підвищена чутливість до клотримазолу або до будь-яких інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Латексні контрацептиви

Одночасне застосування крему у ділянці геніталій з латексними контрацептивами (такими як презерватив та діафрагма) може спричинити пошкодження останніх, тому ефективність даних контрацептивів може знижуватися. Пацієнтам рекомендовано використовувати альтернативні методи контрацепції принаймі протягом 5 днів після застосування цього препарату.

Такролімус/сиролімус

Одночасне лікування клотримазолом, що застосовується вагінально, та такролімусом перорально (FK-506; імунодепресант) або сиролімусом може призводити до підвищення рівня такролімусу/сиролімусу у плазмі крові. Таким чином, слід ретельно контролювати стан хворого для виявлення симптомів передозування такролімусу або сиролімусу, у разі необхідності – перевіряти їх рівні у плазмі крові.

Особливості застосування

До початку лікування вагінальним кремом із клотримазолом необхідно проконсультуватися із лікарем. 

Слід проконсультуватись з лікарем, якщо симптоми зберігаються довше 7 днів при застосуванні вагінального крему із клотримазолом.  

Вагінальний крем із клотримазолом можна застосовувати повторно, якщо симптоми кандидозної інфекції виникнуть повторно через 7 днів після закінчення терапії. Однак, слід проконсультуватись з лікарем, якщо впродовж останніх 6 місяців було більше двох епізодів кандидозного вагініту.

Спирт цетостеариловий може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит). 

Бутилгідрокситолуол може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит) або подразнення очей та слизових оболонок.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Клофан®, крем вагінальний, не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами або має лише незначний вплив.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність

Кількість досліджень із застосуванням клотримазолу у вагітних жінок обмежена. Дослідження на тваринах продемонстрували репродуктивну токсичність клотримазолу при його пероральному застосуванні у високих дозах. При низькій системній експозиції клотримазолу після вагінального застосування шкідливого впливу з точки зору репродуктивної токсичності не передбачається.

Клотримазол можна застосовувати у період вагітності лише під наглядом лікаря.

Протягом вагітності слід застосовувати іншу лікарську форму клотримазолу, що не потребує використання аплікатора. 

Період годування груддю

Наявні фармакодинамічні/токсикологічні дані у тварин показали, що клотримазол або його метаболіти потрапляють у грудне молоко при його внутрішньовенному введенні. Тому неможливо виключити ризик для дитини, яка перебуває на грудному вигодовуванні. Необхідно прийняти рішення про припинення годування груддю або про припинення/ утримання від лікування клотримазолом з урахуванням переваг годування груддю для дитини та користі від терапії для жінки.

Фертильність

Клінічні дослідження щодо впливу клотримазолу на фертильність у жінок не проводились, проте дослідження на тваринах не виявили впливу клотримазолу на фертильність.

Спосіб застосування та дози

Крем необхідно вводити інтравагінально за допомогою аплікатора, що додається.

7 г крему Клофан® (1 повний аплікатор) вводити якомога глибше у піхву ввечері (перед сном) одноразово. Курс лікування – 1 день. Другий курс терапії може бути призначений, якщо це необхідно. 

Протягом менструації лікування проводити не слід. Лікування слід закінчити до початку менструації. Не використовувати тампони, інтравагінальні зрошення, сперміциди або інші вагінальні продукти під час застосування цього препарату.

Під час терапії слід уникати статевих контактів, оскільки інфекція може передатися партнеру.

Діти

Досвід застосування препарату Клофан® дітям віком до 16 років відсутній, тому не слід його застосовувати даній категорії пацієнток.

Передозування

Жодного ризику гострої інтоксикації немає, оскільки малоймовірно, що передозування можливе після разової вагінальної дози або нанесення на шкіру (застосування на великих ділянках шкіри при умовах, що спричиняють підвищене всмоктування), а також після випадкового перорального застосування. Специфічного антидоту немає.

У разі випадкового перорального застосування тільки при прояві клінічних симптомів передозування (таких як запаморочення, нудота або блювання) слід застосовувати такі профілактичні заходи як промивання шлунка. Промивання шлунка слід проводити лише у випадках, коли є належний захист дихальних шляхів.

Побічні реакції

З боку шкіри та підшкірної клітковини: місцеві шкірні реакції, включаючи, контактний дерматит.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи непритомність (синкопе), артеріальну гіпотензію, диспное (задишку), кропив’янку, свербіж. 

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: неприємні відчуття (свербіж, дискомфорт, печіння) та клінічні прояви (подразнення, лущення шкіри, висипання, набряк, еритема) у ділянці статевих органів; біль у ділянці таза, вагінальна кровотеча.

З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 7 г у тубі, по 1 тубі разом з аплікатором у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ  ЛТД.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

СП-289 (A), РІІКО Індастріал ареа, Чопанкі, Бхіваді, Діст. Алвар (Раджастан), Індія.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Клофан крем при кандидозі у жінок, 10%, 7 г актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Клофан крем при кандидозі у жінок, 10%, 7 г з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Оплачивайте бонусами
Клофан суппозитории вагинальные по 100 мг, 6 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0
iconКешбек2.58
129,2грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Клофан суппозитории вагинальные по 500 мг, 1 шт.
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0
iconКешбек3.36
168,1грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview