0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Хондросат розчин для ін'єкцій по 100 мг/мл, по 2 мл в ампулах, 10 шт.

Код товару:Код:  090.0277
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
1 відгук
bonus icon+30 бонусів за відгук
Е
Елена
У меня деформирующий артроз 2 степени На сегодняшний день я сделала по 29 уколов хондросата и глюкосата Осталось по одному уколу.... И думаю, что на результат они никак не повлияют. А результат нулевой, даже отрицательный потому,, что до начала лечения меня беспокоили боли при ходьбе, сейчас суставы болят и ночью. Наверное, это от не от уколов, просто началась обострение болезни, которое я хотела предотвратить начав лечение. Может быть в начальной стадии эта парочка кому-то и поможет. Но для второй степени совершенно бесполезная трата средств и времени .. Перед началом лечения я читала отзывы. Но, к сожалению, мне не попался честный отзыв об этих лекарствах..
Чи є відгук корисним
Н
Никита
Была боль в спине и суставах после аварии колол хондросат и глюкосат ( вместе эти препараты работают намного лучше. колол через день) то результат на суставы. да, долгое лечение но результат того стоит
Чи є відгук корисним
В
Вероника
Колола хондросат через день, 25 уколов. Эффект потрясающий. Боль и хруст в бедре уменьшились. Уколы без боли, без затвердений в месте укола. Через полгода повторю курс.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Хондросат розчин для ін'єкцій по 100 мг/мл, по 2 мл в ампулах, 10 шт.
Хондросат розчин для ін'єкцій по 100 мг/мл, по 2 мл в ампулах, 10 шт.
Есть в наличии
720,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview