0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Інспра таблетки по 50 мг, 30 шт.

Код товару:Код:  327.0047
А
Анна
Мне до приема препарата Инспра любая нагрузка на сердце давалась с трудом и были какие то болевые ощущения но после прохождения курса лечения чувствую себя на много лучше. Но самостоятельно конечно не принимайте препарат а только после консультации с врачем.
Чи є відгук корисним
Z
Zina
Добрый день! Преобретала этот препарат для бабушки, хорошая цена, дешевле чем в других аптеках, заказывала курьерскую доставку, привозили всегда вовремя, очень вежливо операторы принимали заказ, приятно с вами работать!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Інспра таблетки по 50 мг, 30 шт.
Інспра таблетки по 50 мг, 30 шт.
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ